Krasnodare „Lietuvos rytas“ iškovojo trečiąją pergalę

VTB Vieningosios lygos B grupės rungtynėse Vilniaus "Lietuvos ryto" (3 ir 1) komanda svečiuose 82:75 (27:11, 22:32, 17:13, 16:19) pranoko Krasnojarsko "Jenisej" (1 ir 3) krepšininkus.

Pirmajam ketvirtyje dominavo svečiai iš Lietuvos. Sėkmingos gynybos dėka Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai tolo nuo varžovų ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo toli priekyje - 27:11.

Antrajame kėlinyje „Jenisej“ krepšininkai surado priešnuodžių prieš vilniečių gynybą. Laimėję 5 minučių atkarpą 19:6 rusai sumažino deficitą iki 3 taškų - 30:33. Visgi „Lietuvos rytui“ pavyko atlaikyti varžovų šturmą ir sėkmingai užbaigus pirmąją mačo dalį pirmauti 6 taškais - 49:43.

Po didžiosios pertraukos šalies vicečempionai išlaikė

iniciatyvą savo rankose. Sėkmingo žaidimo gynyboje dėka sostinės klubas vėl sugebėjo atitrūkti ir susikrauti dviženklį pranašumą - 66:56.

„Jenisej“ ekipa neketino sudėti ginklų anksčiau laiko ir likus rungtyniauti 3 minutes priartėjo - 73:78. Tuomet abi komandos nesugebėjo 2 minutes pasižymėti, o J.Valančiūnas tylą nutraukė baudos metimais (80:73), kurie įtvirtino svečių pergalę.

„Lietuvos rytas“: Tyrece'as Rice'as 19 (6/10 dvitaškiai, 5 kld. 5 atk. kam. 5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 13 (7 atk. kam.), Predragas Samardžiski 12, Mindaugas Katelynas 11 (6 atk. kam.), Lawrence'as Robertsas ir Renaldas Seibutis po 9, Steponas Babrauskas 5, Artūras Jomantas 4.

„Jenisej“: Aleksandras Komarovskis ir Andrejus Truškinas po 14, Sergejus Toporovas 10.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasVTB