„Knicks“ klubas tęsia pergalių seriją, C. Anthony - sužvėrėjęs

Pergalių seriją Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse dar labiau pratęsė Niujorko „Knicks“ klubas (49/26), kuris namuose 101:83 (19:19, 17:26, 42:21, 23:17) nepaliko vilčių Milvokio „Bucks“ (39/39) krepšininkams.

Tai buvo jau vienuoliktoji „Knicks“ pergalė paeiliui. Niujorko ekipa nesuklupo nuo kovo 18 dienos.

Dar vieną fantastišką solo pasirodymą surengė Carmelo Anthony, kuris per 37 minutes pelnė 41 (dvitaškiai 14/21, tritaškiai 3/7, baudos 4/4) tašką, atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, 5 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Per pastaruosius tris mačus C.Anthony pelnė 131 tašką (vid. po 43,6 tšk. per rungtynes). Puolėjas tapo tik antruoju krepšininku „Knicks“ komandos istorijoje, kuriam pavyko tris mačus iš eilės pelnyti bent po 40 taškų.

30 taškų prie pergalės pridėjo J.R.Smithas (10 atk. kam.), 9 – Raymondas Feltonas.

Svečių gretose pasižymėjo Brandonas Jenningsas (25 tšk.), J.J.Redickas (18 tšk.) bei Monta Ellis (11 tšk. ir 6 rez. perd.).

Niujorko ekipa Rytų konferencijoje žengia antra, o Milvokio klubas užima aštuntąją poziciją.