K.Maksvytis: tai viena iš skambiausių pergalių mano trenerio karjeroje

Praėjusios dienos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse buvo pateikta sensacija. Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose 78:77 palaužė Kauno „Žalgirį“.

Pergale itin džiaugėsi uostamiesčio ekipos treneris Kazys Maksvytis, teigdamas, kad šis laimėjimas – vienas iš geriausių jo karjeroje.

„Džiaugiuosi pergale. Tai viena iš skambiausių pergalių mano klubinėje trenerio karjeroje. Gerai tai, kad mūsų žaidime atsiranda vis daugiau komandinių veiksmų tiek gynyboje, tiek puolime. Gerėjančio žaidimo požymių mačiau jau praėjusią savaitę, kuomet VTB Vieningosios lygos rungtynėse Krasnojarske (Rusija) rezultatu 77:63 nugalėjome vietos „Enisey“ komandą.

Džiaugiuosi, kad pagaliau fortūna atsisuka į mūsų pusę. Po panašių rungtynių negalime paleisti šanso užsitikrinti kuo aukštesnę vietą LKL reguliariajame čempionate, sąlyginai silpnesnį varžovą ir aikštės pranašumą. Bandysime daryti viską, kad LKL reguliarųjį čempionatą baigtyme antri“, – ambicijų nestokojo lietuvis.

Po mačo spaudos konferencijoje kalbėjęs Joanas Plaza teigė, kad tose rungtynėse jauni žaidėjai nerungtyniavo naudingai.

„Mes kiekvienas rungtynes pradedame jaunais žaidėjais, tą darėme ir šį kartą. Tačiau šį kartą jaunieji žaidėjai nebuvo tokie naudingi, kokie būdavo anksčiau. Taip pat mes anksčiau dažniau laimėdavome kovą po krepšiais dėl kamuolių, o šį kartą pralaimėjome. Tai manyčiau ir buvo lemiamos rungtynių pralaimėjimo priežastys.

Kalbant apie paskutinę ataką, aš nebeturėjau minutės pertraukėlės, tad nebegalėjau žaidėjams patarti. Žaidėjai turėjo keletą variantų, kaip užbaigti paskutinę ataką, bet pasirinko variantą mesti su sirena. Šįkart metimas tikslo nepasiekė. Sveikinu varžovus su pelnyta pergale“, – teigė treneris.