K.Lavrinovičius ir R.Kaukėnas jau finale

Pirmadienį trečiosiose Italijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynėse Sienos „Montepaschi" klubas, kuriame žaidžia Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, namuose 99:76 (25:22, 19:20, 23:15, 32:19) sutriuškino Milano „Armani Jeans" komandą, kurioje žaidžia  Mindaugas Katelynas. Sienos komanda laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:0.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė K.Lavrinovičius ir Romainas Sato, pelnę atitinkamai 22 ir 21 tašką.

Per 22 minutes K.Lavrinovičius pataikė 5 tritaškius iš 8, 3 dvitaškius iš 5, vienintelį baudos metimą, atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, dusyk suklydo ir 3 kartus prasižengė.

R.Kaukėnas per 18 minučių pelnė 10 taškų ir perėmė 1 kamuolį. Jis pataikė 4 dvitaškius iš 7 ir realizavo abu baudų metimus.

Milano ekipoje rezultatyviausiai žaidė po 14 taškų pelnę M. Katelynas ir Ansu Sesay. Per 24 minutes lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 4, 4 dvitaškius iš 5, prametė abu baudų metimus, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 prasižengė.

„Montepaschi" krepšininkai Italijos čempionato finale žais trečią kartą. Pirmieji du bandymai 2004 ir 2007 metais buvo sėkmingi.