K.Lavrinovičiaus klubas pergale pradėjo Italijos pirmenybių pusfinalį

Italijos krepšinio čempionato pusfinalį pergale pradėjo Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" ekipa, kuri savo aikštelėje 100:73(31:17, 20:20, 33:17, 16:19) sutriuškino du lietuvius savo gretose turintį Kantu NGC klubą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

21 minutę aikštelėje praleidęs K.Lavrinovičius surinko 15 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 1/2, baudos 4/4) taškų, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei sykį pažeidė taisykles, rašo krepsinis.net.

Nugalėtojams Romainas Sato pelnė 23, Davidas Hawkinsas - 15, Terrellas McIntyre'as - 11, Henry Domencantas - 10 taškų.

Tautvydas Lydeka per 17 minučių svečiams pelnė 8 (dvitaškiai 3/3, baudos 2/2) taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 4 sykius prasižengė.

23 minutes rungtyniavęs Arminas Urbutis surinko 4 (dvitaškiai 1/2, baudos 2/2) taškus, atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, 2 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Kantu komandai Jerry Greenas ir Maartenas Leunenas pelnė po 14, o Vladimiras Micovas pridėjo 13 taškų.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį.

Šiame straipsnyje: MontepaschiLavrinovičiusNGC