K.Lavrinovičiaus ir R.Kaukėno komanda suklupo prieš „Barcelona“

Pirmąją nesėkmę ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono ketvirtojo turo rungtynės patyrė Italijos čempionas Sienos "Montepaschi" klubas su Rimantu Kaukėnu ir Kšyštofu Lavrinovičiumi.

Ispanijoje vykusioje D grupės turnyro lyderių dvikovoje „Montepaschi“ krepšininkai ketvirtadienį 75:92 (12:24, 16:16, 22:23, 25:29) pralaimėjo ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusiai bei vienvalde grupės lydere tapusiai „FC Barcelona Regal“ komandai.

K. Lavrinovičius pralaimėjusiems pelnė 13 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Bo McCalebbui, kuris svečiams pelnė 20 taškų.

Lietuvos rinktinės puolėjas per 29 su puse minutės (29:37) pataikė 1 tritaškį iš 4, 3 dvitaškius iš 8 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5. Be to jis po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

12 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Davidas Andersenas, 11 - Igoris Rakocevičius, 10 - R. Kaukėnas, kurio sąskaitoje taip pat 2 sugriebti bei 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 4 pražangos. Per 30 su puse minutės (30:39) lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 11 ir visus 4 baudų metimus.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Chuckas Eidsonas, 17 - Erazemas Lorbekas, 15 - Boniface'as Ndongas.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. „FC Barcelona Regal“ (Ispanija)          4  0  359:265
2. Sienos „Montepaschi“ (Italija)           3  1  336:297
3. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)         2  2  296:313
4. Kazanės „Unics“ (Lenkija)                2  2  276:304
5. Liublijanos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1  3  261:306
6. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)         0  4  263:306