Klaipėdos „Torą“ be vargo įveikė Šiaulių „Ledo linija“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijos rungtynėse Šiaulių „Ledo linija“ po pirmojo kėlinio pirmavo tik 1:0, tačiau vėliau be didesnio vargo rezultatu 7:1 (1:0, 4:0, 2:1) nugalėjo aikštelės šeimininkus - Klaipėdos „Torą“.

Lemiamu tapo antrasis kėlinys, per kurį net keturis įvarčius be atsako pelniusi „Ledo linija“ varžovams paliko mažai vilčių.

Trečiajame kėlinuke „Ledo linija“ pirmavo net 7:0, tačiau „Toras“ rado jėgų rezultatą sušvelninti, pelnydamas garbės įvartį.

„Ledo linija“ įnirtingai kaunasi dėl pirmosios konferencijos vietos, suteikiančios teisę kovoti finalo ketverte. Antrosios I diviziono trijų konferencijų vietos turės pereiti atrankinių varžybų mėsmalę, iš kurios į finalo ketvertą pateks tik viena komanda.

„Toras“ – „Ledo linija“ 1:7 (0:1, 0:4, 1:2).

„Toras“: L.Garbonis 1 įvartis.

„Ledo linija“: L.Vėželis 3, A.Blažinskas 2, I.Krumkačius, V.Parchomenka po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“          7 7 0  0  0   66:22  21

2. Šiaulių „Ledo linija“        7 6 0  0  1   52:20  18

3. Klaipėdos „Kirai“            5 2 0  0  3   19:21   6

4. Gargždų „Ledžinga“           7 2 0  0  5   35:56   6

5. Kretingos „Grifai“           5 2 0  0  3   27:28   6

6. Klaipėdos „Toras“            7 0 0  0  7   13:65   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.

Šiame straipsnyje: ledo ritulysTora