Klaipėdos krepšininkai pralaimi antrą kartą

„Neptūno" komanda, pralaimėjusi prieš Maskvos „Dinamo" , šeštadienį pasidavė ir Kijevo „Budivelnik".

Klaipėdoje vyksta keturių krepšinio komandų turnyras. Šeštadienį Klaipėdos „Neptūno" komanda pralaimėjo Kijevo „Budivelnik" klubui - 92:93.

Kijevo ekipa, vedima Vaidoto Pačiuko, jau varžybų pradžioje išsiveržė į priekį 8:4.  „Neptūno" žaidėjui Evaldui Dainiui pavyko pakeisti rezultatą komandos labui - 11:10, tačiau galiausiai Ukrainos komanda laimėjo pirmąjį kėlinį 26:23.

Antrojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiai pradėjo aktyviau kovoti ir pakeitė rezultatą - 28:26. Vaidotui Pečiukui įmetus tritaškį, kijeviečiai vėl iššoko į priekį - 32:28. Kėlinį 51:47 laimėjo„Budivelnik".

Trečiojo kėlinio pradžioje „Neptūno" komanda vėl pradėjo aktyviai. Remigijus Trakimas pelnė du taškus su pražanga ir padėjo komandai išsiveržti - 65:56. Kėlinį klaipėdiečiai laimėjo vos dviejų taškų persvara - 69:67.

Aktyvi kova virė ir ketvirtajame kėlinyje. Ukrainos komanda išsiveržė - 6:0. Remigijus Trakimas vėl ėmėsi lyginti rezultatus - 77:77. Įnirtinga kova užvirė likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos. Evaldas Dainys pakeitė rezultatą savo komandos naudai - 90:89, tačiau likus vos keletui sekundžių iki pabaigos ukrainiečiams pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas ir laimėti 92:93.

„Neptūno" ekipai dar buvo šansas laimėti, kai Kijevo komanda sužingsniavo, tačiau jie šios galimybės neišnaudojo.

Aktyviausiai „Neptūno" komandoje žaidė Remigijus Trakimas  - pelnė 29 taškus ir Deividas Gailius - 20 taškų. „Budyvelnik" komandos žaidėjas Vaidotas Pečiukas pelnė 19 taškų, Johnas Degroatas - 16.