Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai įveikė Liepojos „Metalurgs“ ekipą

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai antradienį Latvijoje paskutinėse kontrolinėse rungtynėse prieš savaitgalį prasidėsiantį Lietuvos A lygos čempionatą 3:2 (2:0) įveikė ketvirtąją vietą praėjusiame sezone užėmusią Liepojos „Metalurgs“ komandą.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Edgaras Žarskis, Andrius Urbšys ir Karolis Laukžemis.

Anot klaipėdiečių vyriausiojo trenerio Konstantino Sarsanijos, iki pertraukos „Atlanto“ žaidėjai rungtyniavo susikaupę, varžovams neleido priartėti prie savųjų vartų. O antrąjį kėlinį matėsi, jog futbolininkai ėmė žaisti atsargiau, siekdami išvengti traumų. Be to, žaidimo ritmą trikdė dažni keitimai abiejose ekipose.

Tai buvo vienuoliktosios klaipėdiečių kontrolinės rungtynės prieš naująjį sezoną. „Atlantas“ pralaimėjo Novosibirsko „Sibir“ (Rusijos I lyga), Minsko „Dinamo“ (Baltarusijos aukščiausioji lyga), Vladivostoko „Luč-Energijos“ (Rusijos II lyga), Rostovo „Rostovo“ (Rusijos aukščiausioji lyga), Maskvos „Torpedo“ (Rusijos I lyga) ir Žemutinio Naugardo „Volga“ (Rusijos aukščiausioji lyga) vienuolikėms.

Trys uostamiesčio futbolininkų susitikimai su varžovais baigėsi nulinėmis lygiosiomis - 0:0. Taip „Atlantas“ sužaidė su Aktobės „Aktobe“ (Kazachstano aukščiausioji lyga), Daegu „Daegu“ (Pietų Korėjos aukščiausioji lyga) ir Borisovo BATE (Baltarusijos aukščiausioji lyga) komandomis.

Lietuvos uostamiesčio ekipa taip pat iškovojo dvi pergales, 2:1 įveikusi Taldykurgano „Žetisu“ (Kazachstano aukščiausioji lyga) vienuolikę bei 3:2 - Liepojos „Metalurgs“ (Latvijos aukščiausioji lyga) ekipą.

Šalies pirmenybes „Atlantas“ pradės rungtynėmis kovo 9 dieną svečiuose su praėjusio sezono bronzos medalininke Marijampolės „Sūduva“.