Kipro vicečempionai sutriuškino „Taurą“

UEFA Europos lygoje šiemet debiutavęs Tauragės "Tauras" gavo skaudų antausį Kaune, 0:3 (0:0) pralaimėjęs Nikosijos APOEL komandai.

Antrajame Europos lygos atrankos etape 40 metų žemyno turnyruose dalyvaujantis APOEL klubas nepaliko vilčių varžybų debiutantams.

Pirmajame kėlinyje arčiau įvarčio buvo Kipro vicečempionų ekipa, pradėjusi mačą su aštuoniais legionieriais startinėje sudėtyje, tačiau pasižymėti APOEL futbolininkams nepavyko.

Pirmasis įvartis krito po pertraukos: 49 min. du Nikosijos ekipos futbolininkai išbėgo prieš "Tauro" vartininką Šarūną Kilijoną, o kamuolį į tuščius vartus pasiuntė komandos kapitonas Constantinas Charalambidis. Nepaisant abejonių, jog APOEL žaidėjai buvo nuošalėje, teisėjo asistentas vėliavėlės nepakėlė.

Tiesa, po kurio laiko arbitras iš Danijos Michaelis Svendsenas buvo jau kitos nuomonės ir neįskaitė antrojo APOEL ekipos įvarčio dėl nuošalės.

Realiausią progą pasiekti atsakomąjį įvartį "Tauro" komanda turėjo po Nerijaus Mačiulio atlikto baudos smūgio, kuomet kamuolio į savo vartus vos nenukreipė pačios APOEL ekipos gynėjai.

Vis dėlto spausti Kipro atstovus mėginę Tauragės futbolininkai 80 min. buvo dar kartą užklupti varžovų kontratakos. Vienas prieš vartus atsidūręs portugalas Helio Pinto nuginklavo Š.Kilijoną.

Tašką rungtynėse technišku tolimu smūgiu 83 min. padėjo saugas Gustavo Manduca.

Atsakomąsias rungtynes išvykoje "Tauras" žais po savaitės. Pirmajame Europos lygos atrankos etape trenerio Gedemino Jarmalavičiaus auklėtiniai bendru rezultatu 5:4 (2:2 išvykoje ir 3:2 namuose) palaužė „Llanelli“ vienuolikę iš Velso.

Šiame straipsnyje: Europos lygaTauras