K.Bryantas negailėjo patarimų lietuviui, L. Jamesas jaunuolius nuvylė

„Sprite talentų kovų“ laimėtojui Deividui Kumeliui itin pasisekė, kad jį į savo komandą pasirinko Kobe Bryantas, o ne LeBronas Jamesas. Atsidūrę Los Andželo „Lakers“ lyderio „The Intense“ ekipoje neabejotinai džiaugėsi ir kiti jaunieji talentai iš viso pasaulio.

Hjustone per NBA Visų žvaigždžių savaitgalio šventę surengtose jaunųjų talentų rungtynėse Kumelio atstovaujama komanda „The Intense“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo 57:58 nusileido Jameso treniruojamai ekipai „The Sudden“, tačiau daug priežasčių liūdėti neturėjo.

Bryanto auklėtiniais vienam vakarui tapę vaikinai įgijo neįkainojamos patirties ir turėjo neeilinę progą betarpiškai pabendrauti su NBA žvaigžde.

Į rungtynes su dešimtmete dukterimi Natalija atvykęs Los Andželo „Lakers“ ekipos veteranas įsitaisė ant „The Intense“ komandos atsarginių žaidėjų suolelio ir nuolat drąsindavo savo auklėtinius.

Per minutės pertraukėles Bryantas aiškindavo vaikinams, ką daryti aikštėje ir netgi braižė derinius. Paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis, kai „Team Intense“ jau nebeturėjo minutės pertraukėlių, o arbitrai tarėsi dėl ginčų sukėlusio žaidybinio epizodo, Bryantas akimirksniu sukvietė savo ekipą pasitarimui ir aiškino krepšininkams, kaip atlikti paskutinę ataką.

Jaunieji talentai ne tik klausėsi vieno geriausių visų laikų NBA krepšininkų patarimų, bet ir susimušdavo su juo rankomis, o po mačo įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Tuo tarpu NBA čempionas Jamesas elgėsi arogantiškai ir buvo visiška priešingybė Bryantui. „The Sudden“ komandos trenerio pareigas turėjęs eiti „Heat“ puolėjas ją palaikė tik morališkai.

Kartu su Deividu Kumeliu NBA Visų žvaigždžių savaitgalio renginiuose dalyvauja ir kitas „Sprite talentų kovos“ laimėtojas Žydrūnas Kuodis. Kobe Bryantas ir LeBronas Jamesas jo nepasirinko į savo komandų sudėtis, todėl jis mačą stebėjo nuo suolo.

Veidą po tamsiais akiniais slėpusi NBA žvaigždė per rungtynes įsitaisė atskirai nuo savo ekipos, o per minutės pertraukėles dažniausiai likdavo savo vietoje ir neprieidavo prie krepšininkų. NBA žvaigždės palaikymą „Team Sudden“ krepšininkai galėjo pajusti tik šiam santūriai paplojant po įspūdingų auklėtinių dėjimų.

Ilgai stebėti jaunųjų talentų rungtynių Jamesas nenorėjo. Pasibaigus pirmajam 15 min. trukusiam mačo kėliniui NBA žvaigždė apskritai dingo iš arenos ir daugiau joje nebepasirodė. Po kurio laiko vietoje jo prie „Team Sudden“ komandos atsirado Oklahomos „Thunder“ aukštaūgis Serge'as Ibaka, tačiau jis kaip ir LeBronas, nebuvo net prisėdęs ant atsarginių suolo.

Daug laiko aikštėje gavęs pasireikšti Kumelis pralaimėjusiems pelnė 4 taškus. Po rungtynių 17-metis prisipažino, kad Jamesas – mėgstamiausias jo žaidėjas, tačiau tvirtino esąs labai laimingas patekęs į Bryanto komandą.

„Kobe per rungtynes mums viską aiškindavo pats, o paskutinę minutę nubraižė ir savo derinius. Manau, kad jis tikrai galėtų būti treneriu“, – po mačo tvirtino Kumelis.

Jis tapo vienu iš nedaugelio, kuriam pavyko gauti Bryanto autografą. Nors „Lakers“ lyderio marškinėlius su rašikliais buvo pasiruošę beveik visi „Team Intense“ komandos žaidėjai, labiausiai pasisekė lietuviui. Jis šalia Bryanto atsidūrė ir bendroje nuotraukoje.

Pralaimėję „Team Intense“ komandos krepšininkai po rungtynių galėjo jaustis nugalėtojais. Tuo tarpu iš viso pasaulio į vieną ekipą surinkti „Team Sudden“ krepšininkai veikiausiai prisimins ne iškovotą pergalę, o Jameso akibrokštą.

Išgirsti bent kelis geriausio NBA krepšininko patarimus ar įsiamžinti bendroje nuotraukoje tikėjęsi vaikinai liko it musę kandę.

Kai kurie jų matyt slapta gailėjosi patekę į Jameso, o ne į Bryanto komandą. Nes galimybė sužaisti tokias rungtynes ir betarpiškai pabendrauti su ryškiausiomis pasaulio krepšinio žvaigždėmis veikiausiai pasitaiko tik kartą gyvenime.\