Kauno „Žalgiris“ sunkia pergale pradėjo LKL sezoną Klaipėdoje

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną Kauno „Žalgiris“ Klaipėdoje pradėjo  pergale prieš Palangos „Naglį“ 75:68.

Pirmame kėlinyje padrikai puolę kauniečiai nesugebėjo pasivyti sėkmingai žaidžiančių „Naglio“ krepšininkų. Kėlinio pradžioje Ty Lawsonas nudžiugino žalgiriečių gerbėjus, pakabinęs kamuolį virš krepšio Sonny Weemsui. Šis sugrūdo kamuolį, pagavęs jį ore, atsisukęs nugara į varžovų krepšį.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiams pavyko sustyguoti savo puolimą. Lengviau prasibraudami prie „Naglio“ krepšio kauniečiai viso kėlinio metu artėjo prie palangiškių. „Naglio“ žaidėjams teko atakuoti iš sudėtingų padėčių. Tačiau kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus - 34:34. Tik paskutinę sekundę „Žalgirio“ vidurio puolėjas Robertas Javtokas pataisė netikslų metimą ir sukūrė savo komandai dviejų taškų pranašumą.

Po didžiosios petraukos žalgiriečiai didino savo persvarą. Tačiau, artėjant trečiojo kėlinio pabaigai, „Nagliui“ pavyko sumažinti skirtumą iki penkių taškų - 52:57.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje kauniečiai sėkmingai išlaikė kelių taškų pranašumą. Žalgiriečiams pavyko iškovoti sunkią pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

„Žalgiriui“ daugiausiai taškų pelnė: R.Javtokas (6 atk. kam.) ir S.Weemsas (6 atk. kam.) - po 15, M.Kuzminskas - 9 (8 atk. kam.).
„Nagliui“ daugiausiai taškų pelnė: M.Reminas - 23, B.Bellas - 13 (10 atk. kam., 4 kl.).

Šiame straipsnyje: Žalgiris

Šančiai

Šančiai portretas
tai ką jūs žąsinai veiksite eurolygoje ...

Hyper

Hyper portretas
Laimėjom ir tiek žinių. Skirtumas čia neturi jokios reikšmės. Koks profas draskysis kažkur Klaipėdoje ir dar LKL rungtynėse? Kad traumą gautų?