Kauno taurė iškeliavo į Vilnių

Tarptautiniame atvirame Kauno miesto šachmatų čempionate „Kauno taurė-2008" po įtemptos kovos nugalėtoju tapo didmeistris vilnietis Vidmantas Mališauskas.

Penktadienį po devynių dienų kovų baigėsi tarptautinis atviras Kauno miesto čempionatas „Kauno taurė-2008", kuriame dalyvavo 53 žaidėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

Po įtemtos kovos, priešpaskutiniame rate pasivijęs lyderių grupę sėkmingiausiai finišavo didmeistris iš Vilniaus Vidmantas Mališauskas. Jis, surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų, kaip ir ilgą laiką lyderiu buvęs jonavietis tarptautinis meistras Aidas Labuckas, tik geresnių papildomų rodiklių dėka iškovojo 1-ąją vietą.

Sidabras atiteko jonaviečiui tarptautiniam meistrui Aidui Labuckui.

Kauno miesto čempiono vardą  iškovojo tarptautinis meistras Kęstutis Kaunas, kuriam atiteko ir „Kauno taurės" turnyro bronza. Sidabro medalį laimėjo moksleivis Tomas Laurušas, o bronza atiteko Vytautui Vaznoniui.

Čempionato moterų įskaitoje nugalėjo plungiškė Ieva Žalimaitė (5,5 iš 9). Kauno miesto moterų šachmatų čempione tapo Brigita Laurušaitė (4 iš 9). Sidabro medalis atiteko Aušrai Giedraitytei (3,5 taško),  bronza - Miglei Lepeškaitei (3,5 taško).Tarp senjorų nugalėjo klaipėdietis Vytautas Vaitonis.