Kauno sporto halės taurė: „Šiauliai“ nugalėjo Kauno „Baltų“ekipą

„Šiaulių“ ekipa laimėjo tarptautinį turnyrą Kaune ir iškovojo pirmąjį 2011/2012 m. trofėjų. Šiauliečiai finale 85:78 partiesė turnyro šeimininkus Kauno „Baltų“ krepšininkus.

VTB Vieningos lygos atrankos kovoms besirengiantys šiauliečiai 85:78 (28:13, 20:22, 19:22, 18:21) nugalėjo „Baltų“ komandą. Išvakarėse trenerio Antano Sireikos auklėtiniai partiesė 75:68 Ivano Frankovsko „Goverla“ (Ukraina).

Kauno halėje vykusiame finale visą laiką pirmavo „Šiaulių“ krepšininkai, kurių gretose nesulaikomas buvo vidurio puolėjas Denzelis Bowlesas. Amerikietis vien pirmajame kėlinyje įmetė 16 taškų (iš viso 27) ir varė į neviltį turnyro šeimininkų aukštaūgius. Antrajame kėlinyje „Šiaulių“ pranašumas jau buvo 30:15 .Po pertraukos kauniečiai buvo priartėję iki 53:58, bet svečiai šovė į priekį 7:0.

„Šiauliams“ daugiausia taškų pelnė D.Bowlesas (27 tšk., 8 atk. kam.). Vytautas Šarakauskas prie pergalės prisidėjo 13, Romanas Gumeniukas 10, Edvinas Ruzgas 9, Arvydas Šikšnius 8, Rashaunas Broadusas 6, Marius Prekevičius 5, Valdas Vasylius 4, Mindaugas Žukauskas 3 taškais. Taškų nepelnė Vitalijus Liutyčius.

„Baltų“ ekipoje pasižymėjo Gediminas Žylė (13 tšk.), Žygimantas Janavičius (11), Adomas Drungilas ir Siimas-Sanderis Vene po 9, Mindaugas Kupšas 8, Vytenis Lipkevičius 5, Šarūnas Vasiliauskas 5, Vytenis Čižauskas 3, Paulius Sorokas 3, Adas Juškevičius 1. Taškų nepelnė Vaidas Čepukaitis.

Turnyre dalyvavo „Šiauliai“, „Baltai“, „Goverla“ ir „Minsk 2006“.

Šiame straipsnyje: Kauno sporto halė