Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“

„Žalgirio“ krepšininkai VTB Vieningosios lygos turnyre iškovojo trečią pergalę – Kauno sporto halėje 101:83 sutriuškino Talino „Kalev“ ekipą.

Savo aistruolių aktyviai palaikomi žalgiriečiai sėkmingai pradėjo susitikimą. Pastebimiausias buvo Dainius Šalenga – jam pelnius penkis taškus ir puikiu perdavimu į idealią poziciją išvedus Travisą Watsoną, „Žalgiris“ pirmavo 7:3. Estai sugebėjo atstatyti pusiausvyrą - 7:7, tačiau Pauliaus Jankūno, Manto Kalniečio, T.Watsono ir Aleksandro Čapino taškai ilgai džiaugtis neleido – 17:11. Netrukus tritaškį į svečių krepšį įsmeigė Tomas Delininkaitis, o po antrojo A.Čapino tolimo metimo – 25:15. Tritaškį pridėjo ir Martynas Pocius – 28:17.

Skirtumas toliau augo ir antrame kėlinyje. Du tritaškius įmetė P.Jankūnas, šešis taškus iš eilės - aktyviai rungtyniavęs T.Watsonas, pasižymėjo Artūras Milaknis ir - 47:28. „Kalev“ komandai nesisekė sustabdyti galingai žaidusių T.Watsono ir P.Jankūno – 55:28.

Trečiame kėlinyje „Žalgirio“ persvara buvo padidėjusi iki 72:43. Antroje kėlinio dalyje žalgiriečių puolimas kiek išsiderino, todėl „Kalev“ sumažino atsilikimą – 81:60. Šimtąjį tašką „Žalgiriui“ ketvirtajame kėlinyje pelnė A.Čapinas. Kauniečiai šventė pergalę 101:83 (28:22, 30:10, 23:28, 20:23).

Nugalėtojams P.Jankūnas pelnė 19 taškų, T.Watsonas - 15 (6 atkovoti kamuoliai), D.Šalenga 14, M.Pocius 12, A.Čapinas ir A.Milaknis po 11, T.Delininkaitis 8, M.Kalnietis (6 rezultatyvūs perdavimai) ir M.Begičius po 4, T.Klimavičius 2 (5 atkovoti kamuoliai), O.Samhanas 1. „Kalev" komandai R.Keerlesas pelnė 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisVTB