Kauno „Nautara" tebepirmauja

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate tebepirmauja praėjusio sezono nugalėtoja Kauno „Nautaros" komanda.

Kauniečiai, savo sąskaitoje turintys 20 taškų, 10-ajame ture nežaidė.

2-ojoje vietoje su 17 tšk. įsitvirtino Vilniaus „Aktas", 8:2 (3:2) įveikęs kitą sostinės ekipą „Snorą". Nugalėtojams tris įvarčius pelnė V.Lemežis, du - J.Gulbinas.

Į 3-iąją poziciją su 15 tšk. pakilo Vilniaus „Bekentas", savo aikštėje 6:2 (2:0) parklupdęs „Mažeikius" (14 tšk.), į 5-ąją - Kauno „Rodiklis" (14 tšk.), uostamiestyje 4:2 (3:2) privertęs pasiduoti Klaipėdos „Nautica" futbolininkus (7 tšk.). Klaipėdiečiai pirmavo 1:0, tačiau „Rodiklis" įmušė tris įvarčius iš eilės ir perėmė iniciatyvą.

Panevėžio SFK-FA ekipa (14 tšk.) namuose 4:7 (2:5) nusileido Kazlų Rūdos SC komandai (11 tšk.).  17-ąją susitikimo minutę rezultatas buvo lygus 2:2, tačiau po to svečiai per 3 minutes tris kartus nuginklavo panevėžiečių vartininką ir užtikrintai išsiveržė į priekį.

Rezultatyviausiai šalies salės futbolo čempionate rungtyniauja 14 įvarčių pelnęs mažeikiškis A.Bulošas.

Šiame straipsnyje: LietuvosSalėsfutbolo