Kauno mariose buriavo tituluotasis R.Scheidtas

Kauno mariose įvykusiose RS-280 buriavimo čempionato varžybose meistriškumą demonstravo ir 10 kartų pasaulio čempionas bei trijų olimpinių medalių laimėtojas brazilas Robertas Scheidtas.

Olimpinės vicečempionės Gintarės Volungevičiūtės vyras brazilas R.Scheidtas vairavo „Knygų klubo“ jachtą, kuri šiame, septintajame, etape iškovojo šeštąją vietą. Etapą laimėjo jachta „Levante“, vadovaujama kapitono Tauro Rymonio - ji triskart atplaukė pirma, vieną kartą antra ir paskutinįjį plaukimą baigė šešta. Antrąją vietą užėmė „Arabelos“ įgula (kapitonas Raimondas Šiugždinis), trečiąją - kapitono Gintauto Kalaušio vadovaujama jachta RA.

Bendroje čempionato įskaitoje pirmauja „Raganosio“ įgula, surinkusi 41 baudos tašką. Ji 14 taškų lenkia „Arabelos“ įgulą (55 baudos taškai). Trečiojoje pozicijoje esančios „Levante“ įgulos sąskaitoje - 57 baudos taškai.

RS-280 buriavimo čempionato nugalėtojai paaiškės paskutiniuose trijuose aštuntojo etapo plaukimuose, kurie vyks spalio 10 dieną Kauno mariose.