„Kauno“ krepšininkai palaužė „Šiaulius“

Netikėtai baigėsi „Kalnapilio“- Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės Kaune, kur vietos „Kauno“ ekipa 90:88 (19:14, 19:34, 25:6, 27:34) po permainingos kovos privertė pasiduoti „Šiaulių“ krepšininkus.

Prieš ketvirtąjį kėlinuką kauniečiai turėjo susikrovę 9 taškų pranašumą (63:54), tačiau šiauliečiai greitai turėtą deficitą ištirpdė ir ketvirtajame ketvirtyje prabėgus 4 minutėms išsiveržė į priekį - 67:66. Netrukus jų persvara išaugo jau iki 6 taškų - 74:68. Vis tik Rimvydo Samulėno auklėtiniai neketino sudėti ginklų.

Spurtas 8:0 šeimininkams leido vėl persverti susitikimo svarstykles į savo pusę - 76:74. Aikštelėje užvirė tikras nervų karas. Likus rungtyniauti 50 sekundžių Š.Vasiliauskas dvitaškiu leido

„Kaunui“ kiek atitrūkti (82:78), tačiau E.Ruzgas pataikė iš toli - 81:82. Maža to, „Šiauliams“ apsigynus Ž.Janavičius stojo mesti dviejų baudos metimų, kurie galėjo jo komandą išvesti į priekį, tačiau abu metimai skriejo pro šalį. P.Morkeliūnui realizavos vieną baudą (84:82), o jau minėtas Ž.Janavičius stojo mesti dviejų baudos metimų, tačiau gynėjo ranka vėl sudrebėjo - tikslus vienas metimas - 83:84. Š.Vasiliauskas taikliomis baudos įtvirtino Laikinosios sotinės klubo pergalę.

“Kaunas“: Šarūnas Vasiliauskas 31 (8 rez. perd.), Siimas Sanderis Vene 20, Paulius Morkeliūnas 13 (6 atk. kam.), Povilas Čukinas 9.

“Šiauliai“: Žygimantas Janavičius 27 (5 atk. kam. 5 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas (13 atk. kam.) bei Edvinas Ruzgas po 13, Darius Gvezdauskas 9.

Kitų antradienį vykusių LKL rungtynių rezultatai: Panevėžio „Techasas“ - Prienų „Rūdupis“ 63:86, „Alytus“ - Klaipėdos „Neptūnas“ 59:69, Palangos „Naglis-Adakris“ – Utenos „Juventus“  89:78.