Kauno irkluotojai dalyvaus olimpinėse žaidynėse

Milane vykusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Kauno irklavimo mokyklos auklėtiniai Tomas Gadeikis ir Raimundas Labuckas  iškovojo aukso medalį.

Kauniečiai 200 metrų nuotolį įveikė per 37,167 sek. Antrąją vietą užėmusius Rusijos atstovus mūsų irkluotojai aplenkė vos 0,01 sek.

T.Gadeikiui ir R.Labuckui visai nedaug iki prizininkų pakylos pritrūko olimpinėje 500 m distancijoje - jie finale finišavo ketvirti (1 min. 49,051 sek.) ir nuo trečiąją vietą užėmusių Bulgarijos irkluotojų atsiliko vos 0,023 sek., o nuo nugalėtojais tapusių Rusijos atstovų - 0,780 sek.

Tačiau ir užimtoji 4 vieta suteikė teisę dalyvauti Pekino olimpinėse žaidynėse. K. Janušausko auklėtinis Ričardas Nekriošius startavęs K-1, 1000 m rungtyje B finale finišavo šeštas ir bendroje įskaitoje iškovojo 15 vietą iš 28 dalyvių.