Kaune paaiškėjo Lietuvos badmintono čempionai

Kauno sporto halėje savaitgalį surengto jubiliejinio 50-ojo Lietuvos asmeninio badmintono čempionato nugalėtoju vyrų vienetų varžybose, rinktinės lyderiui bei olimpiečiui Kęstučiui Navickui atliekant reabilitaciją po operacijos, tapo Povilas Bartušis. Jis finale 27:25, 27:29, 21:1 įveikė Edgarą Slušnį.

Trečioji vieta atiteko Alanui Plavinui, kuris 21:12, 21:10 nugalėjo Ramūną Bilių.

Moterų vienetų varžybas laimėjo favorite laikyta olimpietė Akvilė Stapušaitytė, finale 21:16, 21:10 privertusi pasiduoti Gerdą Voitechovskają.

Trečiąja pozicija tarp moterų tenkinosi tenkinosi Ieva Linkutė, 21:14, 21:18 įveikusi Rasą Šulnienę.

Vyrų dvejetų šalies čempionais tapo P. Bartušis ir A. Plavinas, finale per 21 minutę 21:15, 21:4 sutriuškinę Donatą Narvilą bei E. Slušnį.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo A. Stapušaitytė ir G. Voitechovskaja, finale 21:13, 21:14 nugalėjusios Indrę Starevičiutę bei Rasą Šulnienę.

Mišrių dvejetų varžybose triumfavo Ramūnas Stapušaitis bei A. Stapušaitytė, finale 21:12, 21:7 privertę pasiduoti Tomo Dovydaičio bei Ievos Linkutės duetą.