„Kaunas Triobet" nugalėjo alytiškius

Ketvirtąją pergalę devintose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo "Kaunas Triobet" komanda, kuri namuose po atkaklios kovos 95:84 (33:23, 18:26, 23:19, 21:16) įveikė krizės kamuojamą ir be kelių lyderių likusią "Alytaus" ekipą.

Rungtynės prasidėjo itin rezultatyviai, o sėkmingai krepšį atakavę šeimininkai neužtruko susikrauti dviženklio pranašumo (18:7). Tačiau antrąjį kėlinuką alytiškiai pradėjo spurtu 8:0 ir priartėjo per 2 taškus (31:33). Įnirtinga kova tęsėsi, o su bauda nesutikęs J.Ramanauskas užsidirbo techninę pražanga ir ypatingai sėkmingai žaidęs N.Varnelis pataikė keturis baudų metimus, pridėjo tritaškį ir persvėrė rezultatą "Alytaus" naudai - 48:47. Vis dėlto po dviejų kėlinukų priekyje buvo kauniečiai - 51:49.

Alytiškiai buvo dar karta persvėrę rezultatą savo naudai - kai trečiajame kėlinuke M.Jaruševičius ir R.Adomavičius pataikė po tritaškį - 59:58. Tačiau tritaškiais atsakė A.Juškevičius ir P.Butkevičius bei prieš lemiamą ketvirtį kauniečiai turėjo 6 taškų pranašumą - 74:68. Paskutinį kėlinuką J.Ramanausko vedama "Kaunas Triobet" komanda pradėjo spurtu 18:2 ir padidino persvarą iki 22 taškų - 92:70. Per likusį laiką kauniečiai leido varžovams sumažinti deficitą, tačiau užtikrintai laimėjo dvikovą 95:84.

"Kaunas Triobet": A.Juškevičius 18 (6 atk.kam.), V.Jasikevičius 17 (4 rez.perd.), P.Butkevičius 16 (9 atk.kam.), J.Ramanauskas 12, T.Rakauskas (7 rez.perd.) ir V.Lipkevičius - po 11.

"Alytus": N.Varnelis 38 (13 atk.kam.), R.Adomavičius 16 (8 atk.kam.), V.Tatarūnas 14 (6 atk.kam., 4 rez.perd.).