„Kaunas“ pirmąją LFF pusfinalio dvikovą pralaimėjo „Ekranui“ 1:2

Marijampolės futbolo manieže „Kaunas“ šiandien LFF taurės pusfinalyje kovojo su Panevėžio „Ekranu“ ir pralaimėjo 1:2.

„Kaunas“ rungtynes pradėjo tokios sudėties:

Laurynas Vertelis; Marius Činikas, Mindaugas Bagužis, Mantas Fridrikas, Vytautas Andriuškevičius; Valdas Pocevičius, Andrius Bartkus, Tomas Miklinevičius, Edin Pehlic, Aurimas Vertelis; Ramūnas Macežinskas.

Geltonai-žali šiandien yra palaikomi gausios armijos savo ištikimiausių gerbėjų, kurių triukšmingai nusiteikusių ir apsiginklavusių vėliavomis sektoriuje per šimtas.

Rungtynių pradžioje kamuolį daugiau kontroliuoja panevėžiečiai. „Kaunas“ kol kas žaidžia „antruoju numeriu“.

11 min. už šiurkščią pražangą dešiniajame gynybos krašte geltona kortele baudžiamas Marius Činikas.

Per pirmąsias 15 minučių „Ekranas“ kėlė kelis kampinius, bet rimto pavojaus mūsų vartams kol kas negrėsė.

Nemaloniausia kėlinio pradžioje - Ramūno Macežinsko trauma, patirta praktiškai lygioje vietoje. Susižeidusį puolėją pakeitė Gintas Podelis.

30 min. Kol kas pavojingiausia „Kauno“ ataka: Aurimas Vertelis iš kairiojo krašto pažeme atlieka puikų perdavimą į baudos aikštelę, čia Toms Miklinevičius bando smūgiuoti, bet kamuolys „užstringa“ pas „Ekrano“ gynėjus.

34 min. Dar vienas pavojingas „Kauno“ išpuolis. Puikus Edino Pehličiaus perdavimas iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę ir Aurimas Vertelis akrobatiniame šuolyje bando smūgiuoti „žirklėmis“. Gaila pritrūksta tikslumo.

Kėlinio antroje dalyje iniciatyva jau „Kauno“. Apmaudu, kad susikurtų progų nepavyko paversti įvarčiais.

„Neįmuši tu - įmuša tau“. 43 min. „Ekranas“ nieko blogo nežadėjusios atakos metu po apmaudžios mūsų gynėjų klaidos gauna progą smūgiuoti. Žilvinas Banys smūgiuoja tiksliai. 0:1.

Artėjant pertraukai šiurkščiai klysta Vytautas Andriuškevičius. Stephenas Ademolu perima iš jo kamuolį ir V.Andriuškevičius jį griuana baudos aikštelėje.

Baudinį sėkmingai realizuoja Ramūnas Radavičius. 0:2.

Po pirmojo kėlinio „Kaunas“ atsilieka 0:2. Sėkmė kol kas šimtu procentų „Ekrano“ pusėje.

Prieš antrąjį kėlinį Saulius Vertelis atlieka keitimą. Nerijus Valskis keičia Valdą Pocevičių.

52 min. Vietoj G.Podelio aikštėje pasirodo Audrius Račkus.

60 min. Geltona kortele baudžiamas T.Miklinevičius.

61 min. Dar vienas įspėjimas mūsų ekipai. Šį kartą kortelė A.Verteliui.

Po audringo pirmojo kėlinio po pertraukos žaidimo tempas sulėtėjo. Kauniečiai šiek tiek daugiau atakuoja, bet tokių progų, kokių turėjo pirmajame kėlinyje, kol kas nesusikuria.

75 min. po eilinės „Kauno“ atakos Marius Činikas turi progą smūgiuoti, bet smūgis nestiprus ir Vytautas Černiauskas kamuolį gaudo be vargo.

79 min. Pagaliau „Kaunas“ gauna tai, ko šiose rungtynėse tikrai nusipelnė. Po pakartotinų smūgių į „Ekrano“ vartus Marius Činikas švelnina santykį. 1:2.

Kauniečiai visomis pastangomis stengiasi išlyginti rezultatą, „Ekranui“ atsiveria puikios galimybės kontratakuoti.

Teisėjas prideda prie pagrindinio laiko prideda 4 minutes. Rezultatas nepasikeičia.

Kitame pusfinalio mače Vilniuje "Vėtra" ir Marijampolės "Sūduva" sužaidė taikiai - 1:1. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po dviejų savaičių.

Šiame straipsnyje: LFF taurė