„Kaunas“ atsilaikė Škotijoje (nuotr.)

„Kauno" futbolininkai trečiadienį UEFA Čempionų lygos kvalifikacinio turnyro antrojo etapo pirmąsias rungtynes išvykoje žaidė su Glazgo „Rangers" komanda. Mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Pirmame kėlinyje kelis kartus škotų vartams grasino Rafaelis Ledesma. Žaidimas buvo apylygis, tik kėlinio pabaigoje škotai žaidė aktyviau, turėjo gerą galimybę pelnyti įvartį, tačiau į vartus riedantį kamuolį sulaikė Tomas Kančelskis.

Antrajame kėlinyje kelis kartus kauniečių vartus gelbėjo vartininkas Marianas Kello.

73 min. „Rangers" sudėtyje pasirodė Andrius Velička, o po kelių minučių jau smūgiavo į vartus.

„Man nepatiktų vykti į Lietuvą, jei šios rungtynės baigtųsi 0:0", - netrukus pareiškė BBC „Radio Scotland" komentatorius. Tribūnos nutilo, o kai kurie žiūrovai patraukė iš stadiono, nesulaukę mačo pabaigos.

Atsakomosios rungtynės po savaitės vyks Kaune.

2000 metais kauniečiai su „Rangers" žaidė Čempionų lygos antrajame kvalifikaciniame etape. Lietuviai tada turėjo pripažinti varžovų pranašumą: svečiuose jie pralaimėjo 1:4, o savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 0:0.