Karaliaus taurė: „Malaga“ išplėšė dramatiškas lygiąsias su „Barcelona“

Trečiadienį Ispanijoje, „Karaliaus“ taurės turnyre sužaistos dvejos ketvirtfinalių etapo rungtynės.

Namuose dešimtyje rungtynes baigusios „Malaga“ ekipos nesugebėjo įveikti „Barcelona“ futbolininkai.

Į priekį pirmieji vos šeštą mačo minutę išsiveržė svečiai, kai pasižymėjo čilietis Manuelis Iturra.

Katalonai į šį „šaltą duša“ atsakė Lionelio Messi įvarčiu 29 minutę, o dar po minutės šeimininkus į priekį išvedė gynėjas Carlosas Puyolis.

75 minutę „Malaga“ reikalai dar labiau suprastėjo, kai raudona kortele buvo nubaustas po keitimo aikštėje pasirodęs gynėjas Nacho Monreal.

Nepaisant visų sunkumų, Manuelio Pellegrini auklėtiniai parodė ryžtą ir paskutinėmis rungtynių minutėmis rezultatą išlygino Ignacio Camacho.

Atsakomosios komandų rungtynės vyks sausio 23 dieną.

Kitame susitikime Saragosoje vietos „Zaragoza“ taikiai 0:0 išsiskyrė su „Sevilla“ futbolininkais. Šių komandų atsakomojį dvikova taip pat vyks sausio 23 dieną.

Šiame straipsnyje: MalagaBarcelonaKaraliaus taurė