K. Lavrinovičius - tarp naudingiausių Eurolygos savaitės krepšininkų

Naudingiausių ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ varžybų etapo dešimtosios savaitės žaidėjų penketą su 25 naudingumo balais užbaigia keturi krepšininkai, tarp kurių yra ir Kauno „Žalgirio“ klubo puolėjas Kšyštofas Lavrinovičius.

Ketvirtadienį „Žalgiris“ namuose po pratęsimo 104:105 nusileido Madrido „Real“ klubui, o K. Lavronovičius šiame susitikime į svečių krepšį įmetė 14 taškų, sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei išprovokavo 5 priešininkų pražangas. Per nepilnas 25 žaidimo minutes puolėjas prametė abu tritaškius, paraikė 4 dvitaškius iš 5 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

Taip pat po 25 naudingumo balus surinko 28-erių metų amerikiečiai - 185 cm ūgio DaShaunas Woodas (Berlyno „Alba“, Vokietija) ir 188 cm ūgio Jordanas Farmaras (Stambulo „Anadolu Efes“, Turkija) bei 33-jų metų 203 cm ūgio Italijos pasą turintis argentinietis Andresas Nocionis (Vitorijos „Caja Laboral“, Ispanija).

Naudingiausiu krepšininku, surinkęs net 37 naudingumo balus, tapo pagrindinis „Žalgirio“ skriaudėjas 22-jų metų 208 cm ūgio ispanas Nikola Mirotičius, ketvirtadienio susitikime prie pergalės prisidėjęs dvigubu dubliu - 31 tašku ir 11 atkovotų kamuolių. Per 35 su puse žaidimo minutės jis pataikė 3 tritaškius iš 9, 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 18 baudų metimų. Be to N. Mirotičius atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 šeimininkų metimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei privertė laikinosios sostinės ekipos žaidėjus prasižengti net 9 kartus.

Antras tarp naudingiausių savaitės žaidėjų su 29 balais liko 23-jų metų 200 cm ūgio kroatas Bojanas Bogdanocičius (Stambulo „Fenerbahce Ulker“, Turkija), trečias - 28 balus surinkęs 29-erių metų 212 cm ūgio serbas Nenadas Krstičius (Maskvos CSKA, Rusija), o ketvirtąją poziciją su 26 naudingumo balais užėmė 27-erių metų 189 cm ūgio amerikietis Ricky's Hickmanas (Tel Avivo „Maccabi“, Izraelis).