„Juventus” viltys žaisti Čempionų lygoje - minimalios

Pirmadienį Italijos „Serie A” pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 36-ojo turo rungtynės, kuriose Turino „Juventus” klubas namuose priėmė svečius Veronos „Chievo” futbolininkus.

Mačas baigėsi lygiosiomis rezultatu 2-2, tad „Juve” ekipos turėtos viltys žaisti kito sezono UEFA Čempionų lygoje tapo minimaliomis, nes liko žaisti tik du turus, o atsilikimas nuo ketvirtoje vietoje esančios komandos - penki taškai.

„Juventus” rungtynes pradėjo labai neblogai, mat jau 13-ą minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus, kurį be didesnių problemų realizavo puolėjas Alessandro Del Piero.

Sekantis šio susitikimo įvartis krito antrame kėlinyje, kai „senoji senjora” padvigubino turėtą pranašumą - 55-ą minutę po Del Piero atlikto perdavimo vartininką nuginklavo Alessandro Matri.

Nepaisant dvejų įvarčių pranašumo, „Juve” jį išvaistė, mat 68-ą minutę rezultatą sušvelnino Fernando Uribe, o praėjus vos minutei šeimininkų persvarą visiškai panaikino Gennaro Sardo.

„Juventus” 2 - 2 „Chievo”
13' [1 - 0] Alessandro Del Piero (11 m.)
55' [2 - 0] Alessandro Matri
68' [2 - 1] Fernando Uribe
69' [2 - 2] Gennaro Sardo

Šiame straipsnyje: Serie AJuventusChievo