„Juventus“ ekipą sensacingai įveikęs „Lazio“ keliauja į taurės finalą

Atsakomosiose Italijos taurės pusfinalio rungtynėse Romos „Lazio“ savo aikštėje rezultatu 2:1 įveikė Turino „Juventus“ ir iškovojo kelialapį į finalą. Pirmasis abiejų ekipų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmoje rungtynių pusėje pavojingiau rungtyniavo svečiai iš Pjemonto sostinės. Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui „Lazio“ vartininkas Federico Marchetti neleistinai ant žemės paguldė Mirko Vučiničių, tačiau rungtynėms teisėjavęs Mauro Banti nusprendė neskirti vienuolikos metrų baudinio.

Protestų dėl vienuolikos metrų baudinio turėjo ir „Lazio“ futbolininkai, kuomet ne be varžovo pagalbos „Juventus“ baudos aikštelėje ant žemės atsidūrė puolėjas Miroslavas Klose.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu aikštės šeimininkų įvarčiu. Kamuolį į „Juventus“ vartus pasiuntė saugas Alvaro Gonzalezas sulaukęs puikaus perdavimo iš Cristiano Ledesmos.

Jau kai atrodė, kad rungtynių baigtis aiški, puikiai sužaidęs „Juventus“ saugas Arturo Vidalis rezultatą išlygino per pirmą pridėto laiko minutę. Vos po minutės „Lazio“ puolėjas Sergio Floccari tiksliu smūgiu galva nutildė svečių sirgalius.

Italijos taurės finale, kuris bus žaidžiamas gegužės 26 d. Romos „Olimpico“ stadione, „Lazio“ susikaus su Milano „Inter“ ir „Roma“ poros nugalėtoju.