Jono Kazlausko auklėtiniai be vargo laimėjo rungtynes Minske

Septintąją pergalę aštuntose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir devynių komandų B grupėje turnyro lyderę Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) ekipą pavijo Ramūno Šiškausko ir Darjušo Lavrinovičiaus Maskvos CSKA (Rusija) klubas, kurį treniruoja Jonas Kazlauskas.

Rusijos čempionai CSKA krepšininkai trečiadienį svečiuose 96:52 (22:8, 29:21, 20:17, 26:5) sutriuškino aštuntąją nesėkmę iš eilės patyrusią grupės autsaiderę Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija) komandą.

D. Lavrinovičiaus indėlis į pergalę 5 (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 1/1) taškai, 5 atkovoti kamuoliai, blokuotas varžovo metimas ir pražanga per 14 su puse minutės (14:30), o 19 su puse minutės (19:24) aikštelėje praleidęs R. Šiškauskas prametė tritaškį ir abu dvitaškius metimus bei taškų nepelnė, tačiau sugriebė 3 kamuolius ir po kartą suklydo bei prasižengė.

15 taškų nugalėtojams pelnė Aleksejus Švedas, 14 - Antonas Ponkrašovas, 13 - Andrejus Voroncevičius.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Dwainas Hawkinsas (18 tšk.) ir Aleksandras Kudriavcevas (10 taškų).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)      8 3 5 579:593
9. Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija)     8 0 8 576:740

Trečiadienį vakare pasibaigusiose A grupės rungtynėse Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) klubas išvykoje 92:69 (27:20, 15:17, 23:13, 27:19) sutriuškino Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) ekipą.

A grupėje pirmauja aštuonis susitikimus iš devynių laimėję čempionų titulus ginantys Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) krepšininkai, kuriuos treniruoja Rimas Kurtinaitis.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)     9 8 1 749:636
2. Kazanės „Uniks“ (Rusija)              8 7 1 622:520
3. Rygos VEF (Latvija)                   8 5 3 645:641
4. Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija)    8 4 4 614:605
5. „Astana“ (Kazachstanas)               8 4 4 614:634
6. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“  9 4 5 716:717
7. Kauno „Žalgiris“                      8 3 5 609:638
8. Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina)         8 2 6 532:592