J.Johnsonas „Nets“ išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę (rezultatai)

Tikrą dramą Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išgyveno Bruklino „Nets“ klubas (32/22), namuose 113:111(31:24, 30:27, 19:30, 25:24, 8:6) po pratęsimo palaužęs Milvokio „Bucks“.

Susitikimo didvyriu tapo Joe Johnsonas. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus kelioms sekundėms J.Johnsonas išlygino rezultatą puikiu tritaškiu (105:105). Gynėjo ranka nesudrebėjo ir pratęsime. Su sirena amerikietis pataikė sudėtingą dvitaškį iš vidutinio nuotolio per rankas ir išplėšė „Nets“ komandai pergalę.

Iš viso jis nugalėtojams pelnė 24, Brookas Lopezas (9 atk. kam.) ir Deronas Williamsas (9 rez. perd.) – po 19, Andray Blatche‘as – 14, C.J.Watsonas – 11 taškų.

Pralaimėjusiems 34 taškus surinko Brandonas Jenningsas (7 rez. perd.), 21 – Ersanas Ilyasova (9 atk. kam.), 18 – Monta Ellisas (8 atk. kam., 8 rez. perd.), 14 – Larry Sandersas (8 atk. kam.).