J.Jankovič pateko į finalą, kuriame susigrums su M.Oudin

Anglijoje besibaigiančio WTA serijos moterų teniso turnyro „Aegon Classic“ vienetų varžybų finale pirmadienį dėl pagrindinio prizo, 37 tūkst. JAV dolerių čekio bei 280 WTA reitingo taškų kovos penktoji raketė serbė Jelena Jankovič bei amerikietė Melanie Oudin.

Sekmadienį pusfinalyje Jelena Jankovič, kuri šiame turnyre triumfavo 2007 metais, 6:7 (2:7), 7:5, 6:1 privertė pasiduoti Kinijos tenisininkę Zheng Jie, o Melanie Oudin 6:4, 3:6, 6:2 nugalėjo aštuntąją pagal reitingą rusę Jekateriną Makarovą.

Šio turnyro vienetų varžybų finalas dėl nepalankių oro sąlygų pirmadienį vyks antrus metus iš eilės.

Dvejetų varžybas laimėjo laimėjo vengrė Timea Baboš poroje su taivaniete Hsieh Su-Wei, finale 7:5, 6:7 (2:7), 10:8 įveikusios favorites iš JAV - Liezel Huber ir Lisą Raymond.