JAV rinktinės sąskaitoje - jau 4 medaliai

Per pirmąją Vankuverio olimpiados dieną 4 medalius iškovojo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sportininkai.

Auksą pelnė Hannah Kearney, laimėjusi moterų gūbrinio slidinėjimo (mogulo) varžybas. Ji surinko 26,63 taško. Antrąją vietą užėmė Turino žaidynių nugalėtojos titulą gynusi kanadietė Jennifer Heil (25,69), trečiąją - kita amerikietė Shannon Bahrke (25,43).

Du medaliai - greitojo čiuožimo trumpuoju taku meistrų amerikiečių Antono Apolo Ohno bei Johno Celskio kolekcijose. 1500 m rungtyje A.A.Ohno užėmė antrąją vietą (2 min. 17,976 sek.), nusileidęs tik Pietų Korėjos atstovui Lee Jung-su (2 min. 17,611 sek.). J.Celskis buvo trečias (2 min. 18,053 sek.). Turino olimpiados čempionas korėjietis Lee Ho-sukas A finale griuvo ir liko be apdovanojimų.

Šiame straipsnyje: Vankuveris