Jaunučių tarptautiniame turnyre sėkmė lydėjo kaunietį bei šiaulietę

Savaitgalį Šiauliuose vyko dvylikamečių teniso turnyras „Šiauliai Open“, kuriame dalyvavo 49 jaunieji šios sporto šakos entuziastai iš Lietuvos bei Rusijos.

Vaikinų vienetų varžybas laimėjo Kauno klubo „Forumas“ atstovas Bernardas Sokolovas, finale, 7:5, 1:6, 10:7 įveikęs Igną Čipkų („Lietuvos teniso klubas“).

Trečiąją vietą iškovojo Augustinas Karaliūnas (teniso klubas „Bim Bam“), 6:4 7:5 nugalėjęs svečią iš Rusijos Ivaną Archipovą.

Merginų vienetų varžybų nugalėtoja tapo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Vera Antonova, finale 6:2, 6:2 sutriuškinusi Poliną Sidorovą iš Kaliningrado.

Trečiąja pozicija tenkinosi Aurėja Jurevičiūtė (Vilniaus teniso akademija), 7:5, 6:3 privertusi pasiduoti Viktoriją Banaitytę.

Šiame straipsnyje: tenisas