Jaunosios čiuožėjos sėkmė Maskvoje

Savaitgalį Maskvoje vykusiose tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose "Rostelecom Crystal Skate" puikiai pasirodė vilnietė Aleksandra Golovkina.

Vyresnių merginų grupėje Dmitrijaus Kozlovo auklėtinė vienuolikametė A.Golovkina užėmė trečiąją vietą ir pirmą kartą tokio masto varžybose iškovojo Lietuvai bronzos medalį. Sportininkė atliko net 3 šuolius su trimis apsisukimais ir šuolį su 2,5 apsisukimo bei surinko 110,64 taško.

A.Golovkina šį sezoną laimėjo tarptautinį turnyrą "Warsaw Cup", kuriame dalyvavo 42 sportininkės iš 15 šalių ir šiuo metu yra viena iš pretendenčių dalyvauti 2014 m. Sočio olimpinėse žiemos žaidynėse.

Jaunesnių merginų grupėje Kauno žiemos sporto mokyklos "Baltų ainiai" auklėtinė Deimantė Kizalaitė užėmė ketvirtąją vietą, o jos brolis Deividas Kizala vaikinų grupėje buvo penktas (trenerė Loreta Vitkauskienė).