Jaunimo dziudo čempionate buvo staigmenų

Kaune pasibaigusiame Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) dziudo čempionate paaiškėjo šalies rinktinės nariai, kurie rengsis rugsėjo 17-19 dienomis Bulgarijoje vyksiančiam Europos čempionatui.

„Į rinktinę kviečiami 1-2 vietas Lietuvos čempionate užėmę sportininkai. Jie dalyvaus treniruočių stovyklose bei pasikeisdami kovos trijuose tarptautiniuose turnyruose Ukrainoje, Lenkijoje ir Čekijoje. Sėkmingiausiai juose pasirodžiusieji bus atrinkti į pagrindinę sudėtį“, - sakė portalui Lietuvos dziudo federacijos (LDF) generalinė sekretorė Lolita Dudėnienė.

Jaunimo čempionate užfiksuota staigmenų. Vaikinų svorio kategorijos iki 60 kg varžybose netikėtą nesėkmę patyrė vilnietis Andrejus Klokovas - jis pralaimėjo alytiškiui Mykolui Lukoševičiui, kuris finale tik po teisėjų balsavimo nusileido elektrėniškiui Kęstučiui Vitkauskui. K.Vitkauskas bus vienintelis Lietuvos dziudo atstovas rugpjūtį Singapūre vyksiančiose 1-osiose jaunimo olimpinėse žaidynėse.

Svorio kategorijos iki 90 kg varžybose pusfinalyje suklupo favoritas, Europos jaunių čempionato bronzos medalio laimėtojas, Europos jaunimo olimpinio festivalio vicečempionas vilnietis Žilvinas Lekavičius - jį įveikė biržietis Ovidijus Varnas.

1-7 vietas Lietuvos čempionate užėmę imtynininkai galės dalyvauti gegužę Kaune vyksiančiame Europos dziudo sąjungos (EJU) jaunimo turnyre.

 Lietuvos čempionato prizininkai:  

vaikinai: svorio kategorija iki 55 kg - 1. Aleksejus Juvačiovas (Vilnius), 2. Deivydas Tarulis (Panevėžys), 3. Valius Valvonis (Alytus) ir Mantas Burba (Alytus); iki 60 kg - 1. Kęstutis Vitkauskas (Elektrėnai), 2. Mykolas Lukoševičius (Alytus), 3. Andrejus Klokovas (Vilnius) ir Vladislavas Kaliničevas (Vilnius); iki 66 kg - 1. Edgaras Sisimbajevas (Kaunas), 2. Tigranas Galstianas (Kaunas), 3. Donatas Kasteckas (Plungė) ir 3. Aleksandras Jarpyliovas (Panevėžys); iki 73 kg - 1. Ramūnas Diburys (Plungė), 2. Marius Postnovas (Elektrėnai), 3. Ernestas Kiselis (Vilnius) ir Aurimas Šmigelskis (Ukmergė-Kėdainiai); iki 81 kg - 1. Mindaugas Lenčiauskas (Kaunas), 2. Rolandas Cukanovas (Kaunas-Kėdainiai), 3. Rosvaldas Krušna (Alytus) ir Mantas Vaitkevičius (Plungė); iki 90 kg - 1. Teodoras Aukštuolis (Ukmergė), 2. Ovidijus Varnas (Biržai), 3. Edmundas Donas (Panevėžys) ir Žilvinas Lekavičius (Vilnius); iki 100 kg - 1. Povilas Vaškelis (Utena), 2. Tomas Karza (Alytus), 3. Audrius Čepononis (Kauno raj.) ir Tautvydas Žibūda (Marijampolė); +100 kg - 1. Žilvinas Zabarskas (Panevėžys), 2. Augustinas Seniauskas (Alytus), 3. Darius Lokutijevskis (Vilnius) ir Donatas Zaranka (Utena);

merginos: iki 44 kg - 1. Deimantė Kiuberytė (Panevėžys), 2. Rūta Mažeikaitė (Alytaus raj.), 3. Aistė Peledžiūtė (Šakiai) ir Orinta Gvergždytė (Panevėžys); iki 48 kg - 1. Viktorija Kozlova (Ukmergė), 2. Judita Petro (Ukmergė), 3. Kristina Žebrauskaitė (Jurbarkas) ir Gerda Milašauskaitė (Kaunas); iki 52 kg - 1. Aurelija Gotto (Vilnius), 2. Justina Valvonytė (Alytus), 3. Irma Kašelionytė (Alytus) ir Rūta Maciūnaitė (Biržai); iki 57 kg - 1. Almeda Cibulskaitė (Alytus), 2. Justina Skačkauskaitė (Panevėžys), 3. Odeta Kašelionytė (Alytus) ir Inesa Jurčenko (Elektrėnai); iki 63 kg - 1. Diana Kiskel (Vilnius), 2. Greta Berežnojūtė (Kauno raj.), 3. Laura Naginskaitė (Panevėžys) ir Indrė Jarulytė (Kauno raj.); iki 70 kg - 1. Renalda Gedutytė (Kaunas), 2. Karolina Kuodytė (Panevėžys), 3. Meda Blažaitytė (Jurbarkas) ir Karina Jūraitė (Kauno raj.); iki 78 kg - 1. Evelina Vedlūgaitė (Panevėžys), 2. Rūta Jančytė (Kaunas), 3. Gintarė Klišytė (Rokiškis) ir 3. Aušra Gelažinskaitė (Kaunas); +78 kg - 1. Sandra Jablonskytė (Kaunas), 2. Ieva Šlekytė (Panevėžys), 3. Rita Požarskytė (Šiaulių raj.) ir Viktorija Kazlauskaitė (Kaunas).  


Šiame straipsnyje: dziudoVitkauskasLukoševičius

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių