Jauniesiems šokėjams – Vokietijos čempionato sidabras

Atvirajame Vokietijos sportinių šokių čempionate sėkmingiausiai iš Lietuvos duetų pasirodė kauniečiai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė.

Kauno klubo „Tvistas“ pora K.Burneikis ir I.Šekaitė užėmė 2-ąją vietą Štutgarte įvykusių pirmenybių jaunučių 1-osios grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose. Trenerių Violetos ir Rolando Burneikių auklėtinius aplenkė tik Latvijos atstovai Nikita Mjaksinas ir Luiza Kasčejeva. Standartinių šokių varžybose Lietuvos čempionai, šių metų „Gintarinės poros“ konkurso nugalėtojai Karolis ir Izabelė liko aštunti.

Jaunių 2-osios grupės standartinių šokių turnyre 7-ąją vietą užėmė Vilius Jakas ir Eidvilė Jonikaitė iš Gargždų.

Štutgarte taip pat varžėsi profesionalai ir Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) „Didžiojo kirčio“ varžybų serijos dalyviai.

Pasaulio šokių tarybos (WDC) profesionalų standartinių šokių programą geriausiai atliko Italiją reprezentuojantys italas Mirko Gozzoli ir lietuvė Edita Daniūtė. 10-12 vietas su varžovais pasidalijo JAV atstovaujantys italas Andrea Faraci ir lietuvė Iveta Paurytė.

IDSF „Didžiojo kirčio“ serijos standartinių šokių varžybose Kauno „Sūkurio“ pora Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė užėmė 9-ąją vietą.

Šiame straipsnyje: SportiniaiŠokiai