Jaunieji žalgiriečiai nugalėjo Vilniaus „Perlo-MRU“ komandą

Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) čempionate penktadienį triuškinamą pralaimėjimą Radviliškyje patyrusi Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ komanda atsitiesė namuose, kur šeštadienį įveikė Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkus 89:76 (14:16, 20:19, 24:20, 31:21). Su trimis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu „Žalgirio“ dublerių ekipa yra viena iš keturių Smscredit.lt-NKL lyderių.

Pirmajame kėlinyje žingsneliu priekyje buvo „Perlas-MRU“ komanda (8:6, 14:10, 18:16). Antrajame kėlinyje vilniečių bandymus dar labiau atitrūkti vis gesino Tauras Jogėla, surinkęs net 10 taškų iš eilės (28:30).

Iniciatyvą jaunieji žalgiriečiai perėmė po didžiosios pertraukos. Iš pradžių po T.Jogėlos ir Rolando Jakšto tritaškių rezultatas buvo persvertas (53:48), o ketvirtajame kėlinyje du Tomo Dimšos dėjimai, devyni Mariaus Grigonio taškai ir sumanus Renaldo Simanavičiaus žaidimas garantavo „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ pergalę.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: T.Jogėla 21 (7 atk. kam., 3 per. kam.), R.Jakštas 17 (7/8 dvit., 1/1 trit., 6 atk. kam.), R.Simanavičius 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Grigonis 11, V.Kariniauskas 10 (6 atk. kam.), T.Dimša 8, K.Vecvagars 4 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), J.Tamulis 4, S.Januškis 2.

„Perlas-MRU“: G.Vileita 25 (4/11 trit., 5 rez. perd.), P.Semaška 13 (7 rez. perd., 8 kld.), T.Padegimas 12 (6 atk. kam.), K.Brusokas 10.
Daug prasčiau Kauno komandai sekėsi Radviliškyje. Penktadienį ten nuvykę jaunieji žalgiriečiai 63:67 pralaimėjo „KK Radviliškis-Juodeliai“ komandai.

Atkakli kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo vienu taškų (17:16) Rungtynių lūžis įvyko antrajame ketvirtyje, radviliškiečiams jį laimėjus net 17 taškų skirtumu – 33:16. Po didžiosios pertraukos intrigos „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ ekipai nebepavyko atkurti.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: V.Kariniauskas 15 (6 atk. kam.), K.Vecvagars 10, R.Simanavičius 10, R.jakšas 9, S.Januškis 5, T.Jogėla 4, T.Dimša 4, M.Grigonis 3, N.Barauskas 3.

„KK Radviliškis-Juodeliai“: R.Grinius 18 (6 atk. kam.), T.Rakauskas 13, M.Pukinskas 12.