Jaunieji stalo tenisininkai iškovojo medalius

Estijos sostinėje Taline įvykusiame Šiaurės šalių jaunių stalo teniso čempionate lietuviai iškovojo du aukso medalius.

Lietuvos stalo teniso asociacija (LSTA) informavo, kad sėkmė mūsiškius lydėjo komandų turnyre. Mergaičių (iki 15 metų) grupėje Ingrida Preidžiūtė ir Gabriela Amelina nugalėjo visas varžoves ir užėmė pirmąją vietą. Sidabrą laimėjo estės, bronzą – suomės. Panevėžietė I.Preidžiūtė asmeninėse varžybose iškovojo sidabro medalį. Lietuvė finale 1:3 pralaimėjo suomei Sannamari Bolenius. Jaunių vaikinų (iki 18 m.) grupėje triumfavo Arnoldas Domeika, Alfredas Udra ir Tomas Mikutis. Antri liko norvegai, treti - suomiai. Asmeninėse varžybose A.Udra iškovojo sidabro medalį A.Domeika – bronzos. Čempionu tapo norvegas Larsas Ronnebergas.

Jaunių (iki 15 m.) komandų grupėje Lietuvos ekipa (Ignas Navickas ir Paulius Gūra) užėmė 3-iają vietą. Pirmi - švedai, antri – Norvegijos berniukai. Asmeninėse varžybose P.Gūra iškovojo sidabro medalį. Nugalėtoju tapo švedas Alexanderis Lundhas.

Lietuvos jaunių stalo teniso rinktinės rengiasi Europos čempionatui, kuris liepos 16-25 d. vyks Stambule (Turkija).

Šiame straipsnyje: Stalotenisas