Jaunieji futbolininkai pralaimėjo portugalams

Lietuvos U-19 jaunimo rinktinė Vengrijoje vykstančio Europos čempionato antrojo atrankos etapo turnyre 1:3 pralaimėjo prieš Portugaliją.

Portugalai pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau prieš pertrauką lietuvių atakų lyderis M.Papšys privertė varžovus užsidirbti raudoną kortelę, ir tik abejotinas teisėjo sprendimas neleido mušti 11 metrų baudinio, pranešė futbolas.lt

Prieš dešimtyje žaidusius varžovus 72 minutę M.Papšiui pavyko rezultatą išlyginti. Tačiau lietuviams bandant  išplėšti pergalę portugalai mačo pabaigoje įmušė du įvarčius ir laimėjo 3:1.

Lietuva 1- 3 Portugalija
35 min. [0 - 1] Miguelis Vitoras
72 min. [1 - 1] Marius Papšys
85 min. [1 - 2] Rubenas Lima
90 min. [1 - 3] Nelsonas Oliveira

44 min.  Diego Silva (Portugalija) pašalintas iš aikštės

Lietuvos U-19 rinktinė (4-4-2): Vytautas Černiauskas; Tomas Statkevičius, Linas Klimavičius, Vytautas Andriuškevičius, Robertas Freidgeimas; Vilius Zabarauskas, Viktor Pašin, Jevgenij Moroz (55 min. Brunas Biskys), Artūras Žulpa (84 min. Jaunius Juozaitis); Marius Papšys, Gediminas Skrockas (70 min. Gediminas Kruša). (atsarginiai - Armantas Vitkauskas, Mindaugas Strauka.)