Jau 3 klubai stoviniuoja ties Eurolygos finalinio ketverto slenksčiu

Eurolygos čempionų vardą ginanti Pirėjo „Olympiacos“ ekipa atsidūrė per žingsnį nuo finalinio ketverto. Ji savo arenoje 71:53 (14:16, 21:10, 17:14, 19:13) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“.

„Olympiacos“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2–0 ir kitos rungtynės bus žaidžiamos Stambule.

Sužaidus 15 minučių Pirėjo komanda priekyje buvo vienu tašku, tačiau po to ji perėmė iniciatyvą. Antrąjį kėlinį graikai pabaigė spurtu 12–4 (35:26) ir vėliau laimėjo abu likusius ketvirčius.

„Anadolu Efes“ klubas pataikė 13 proc. tritaškių (2/15) ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36:45

Martynas Gecevičius nerungtyniavo.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 15 (3/7 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud., 8 rez. perd.), Kyle‘as Hinesas 12, Pero Antičius 11 (7 atk. kam.), Stratos Perperoglou 8, Georgios Printezis 7.

„Anadolu Efes“: Keremas Gonlumas 13 (6/10 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud., 14 atk. kam.), Stanko Baracas 9, Jordanas Farmaras 8, Joshua Shippas 7.

„Real“ tritaškių kruša

Antrą pralaimėjimą Eurolygos ketvirtfinalyje patyrė Tel Avivo „Maccabi“ komanda, kuri svetimų žiūrovų akivaizdoje 63:75 (13:18, 15:18, 18:20, 17:19) turėjo pripažinti Madrido „Real“ pranašumą.

Svečiai su varžovų puolimu nesusitvarkė visų rungtynių metu. Po trijų kėlinių „Real“ pranašumas siekė dviženklį persvarą (46:56), o ketvirtojo kėlinio metu kelias atakas be atsako surengusi Madrido ekipa padidino savo pranašumą iki 18–kos (53:71).

Per likusį laiką Davido Blatto auklėtiniai intrigos neatkūrė ir atsidūrė ant bedugnės krašto.

Ispanai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0. Lemiamios rungtynės žydams bus žaidžiamos balandžio 16 dieną, Tel Avive.

Nugalėtojams Martynas Pocius dėl traumos padėti negalėjo.

„Real“Sergio Llullas 26 (4/5 dvit., 6/8 trit., 24 n.b.), Jaycee Carrollas 14, Nikola Mirotičius 10 (7 atk. kam.), Marcusas Slaughteris ir Rudy Fernandezas (1/8 trit.) po 9.

„Maccabi“Davidas Loganas 19 (3/5 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud.), Shawnas Jamesas 13 (7 atk. kam.), Nickas Caneris-Medley ir Ricky Hickmanas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 10.

Nesutabdomas CSKA tankas

Per žingsnį nuo Eurolygos finalinio ketverto atsidūrė Maskvos CSKA komanda, kuri namuose 90:68 (20:26, 24:11, 25:13, 21:18) sutriuškino Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių armiečiai pirmauja 2–0. Kitos ir galbūt paskutinės rungtynės bus žaidžiamos Vitorijoje.

Antrajame kėlinyje CSKA atsilikinėjo 27:31, bet tuomet pelnė devynis taškus be atsako (36:31) ir persvėrė rezultatą.

24–ą susitikimo minutę jie priekyje buvo šešiais taškais, kol spurtavo 14–0, susikrovė 20 taškų pranašumą (63:43) ir atgal nebesižvalgė.

Rusai dvitaškius atakavo 72 proc. taiklumu (31/43) ir kovą po krepšiu laimėjo 35:24.

CSKA: Nenadas Krstičius (8/9 dvit., 0/1 baud.), Zoranas Ercegas (4/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.) ir Aleksandras Kaunas (6/7 dvit., 4/6 baud.) po 16, Milotas Teodosičius 14 (7 rez. perd.), Vladimiras Micovas 11, Victoras Khryapa 9 (9 atk. kam.).

„Caja Laboral“: Maciejus Lampe 19 (5/7 dvit., 1/1 trit., 6/10 baud.), Fernando San Emeterio 13, Fabienas Causeuras 12, Andresas Nocioni 7.

Šiame straipsnyje: OlympiacosEurolygaAnadolu Efes