J. Valančiūnas sužaidė vienas geriausių rungtynių NBA lygoje

Jonas Valančiūnas Toronto „Raptors“ (26/45) buvo naudingiausias, tačiau jo vedama ekipa namuose 88:107 (25:20, 29:24, 21:31, 13:32) turėjo pripažinti Atlantos „Hawks“ (40/32) pranašumą.

„Raptors“ klubas Atlantos krepšininkams pralaimėjo 13 kartą iš pastarųjų 15 dvikovų.

Kanadiečiai pirmoje rungtynių pusėje priekyje buvo 11 taškų, tačiau jie persvaros neišlaikė. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes „Raptors“ atsilikinėjo 80:81, bet tada šeimininkai dar pralaimėjo atkarpą 0–16 ir Toronto ekipa per likusias keturias minutes neišsigelbėjo.

Per šią atkarpą Jeffas Teague pelnė dešimt taškų, Alas Horfordas – šešis.

Šeštoje Rytų konferencijos vietoje esanti „Hawks“ komanda po šios pergalės užsitikrino vietą atkrintamosiose.

„Tikrai džiaugiuosi tuo, ką mes pasiekėme. Prieš sezoną mus daug kas nuvertino, stipriai pasikeitė sudėtis, tačiau vėl mes esame čia“, – sakė „Hawks“ treneris Larry Drew.

„Hawks“ atkrintamosiose žais šeštą sezoną iš eilės.

Šeimininkų gretose susitikimo dėl kelio problemų nebaigė Amiras Johnsonas.

J.Valančiūnas pralaimėjusiems per 32 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, tačiau po dukart suklydo ir prasižengė.

Linas Kleiza nerungtyniavo.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 19 (8 atk. kam.), Rudy Gay 15 (12 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 14, Terrence‘as Rossas 13, Alanas Andersonas 12.

„Hawks“: Alas Horfordas 26 (10/18 dvit., 6/6 baud., 12 atk. kam.), Jeffas Teague 24 (13 rez. perd.), Joshas Smithas 19, Ivanas Johnsonas ir Johnas Jenkinsas po 9.