J. Valančiūnas rungtynėse su „Knicks“ vėl pasižymėjo įspūdingu dėjimu

Triuškinamą nesėkmę NBA čempionate patyrė Toronto „Raptors“ (26-44) ekipa su Jonu Valančiūnu. Kanados klubas išvykoje 84:110 (17:21, 30:38, 20:23, 17:28) antrą kartą per dvi dienas neprilygo Niujorko „Knicks“ (42-26) krepšininkams.

Šeštadienio naktį Toronte vykusias rungtynes „Knicks“ buvo laimėjusi 99:94, o pergalė jai lėmė vietą NBA atkrintamosiose varžybose.

Šventinė nuotaika „Madison Square Garden“ buvo jaučiama dar prieš rungtynes  – „Knicks“ naujokas Chrisas Copelandas aikštės viduryje su dainele pasveikino 40-metį šventusį komandos veteraną Jasoną Kiddą.

Gera nuotaika „Knicks“ krepšininkus lydėjo ir po ketvirto paeiliui laimėto mačo.

Nugalėtojus į pergalę vedė 28 taškus surinkęs Carmelo Anthony ir 25 pridėjęs J.R.Smithas. Jų vedamas Niujorko klubas kanadiečius pranoko beveik pagal visus statistinius rodiklius.

„Knicks“ krepšininkai taikliau atakavo krepšį (51,9 proc. ir 44,7 proc.) bei atkovojo daugiau kamuolių (44 ir 35). Pranašumas šiose srityse Niujorko klubui beveik visuomet garantuoja pergales – jie laimėjo 14 iš pastarųjų 16 mačų, kuriuose varžovus pranoko taiklumu ir atkovotais kamuoliais.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 10 sekundžių „Raptors“ atsiliko tik 5 taškų skirtumu (45:50), tačiau tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 9:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą.

Antroje mačo dalyje Toronto klubo žaidimas visiškai sugriuvo, o aikštės šeimininkai buvo susikrovę net 27 taškų pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Valančiūnas pralaimėjusiems per 30 minučių pelnė 11 taškų (4/4 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius, 3 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Linas Kleiza rungtynėms buvo registruotas, tačiau aikštėje nepasirodė trenerio sprendimu.

„Knicks“: Carmelo Anthony 28 (8 atk. kam.), J.R.Smithas 25, Kenyonas Martinas 18 (7 atk. kam.), Chrisas Copelandas 12.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 17, Kyle'as Lowry 14, Alanas Andersonas 14, Terrence'as Rossas 13, Jonas Valančiūnas 11 (8 atk. kam.).