J. Valančiūnas įdėjo su C. Anthony pražanga

Trečią pralaimėjimą iš eilės NBA patyrė Jono Valančiūno ir Lino Kleizos atstovaujama Toronto „Raptors“ (26/43) komanda, kuri savo arenoje 94:99 (22:25, 15:25, 34:27, 23:22) nusileido Niujorko „Knicks“ (41/26) ekipai.

Kanados klubui tai buvo pirma nesėkmė „Knicks“ ekipai per trejas rungtynes. Niujorko krepšininkai po šios pergalės užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Antrajame kėlinyje aikštelę dėl nugaros skausmų paliko Rudy Gay ir puolėjas daugiau nebežaidė.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai atsilikinėjo 14 taškų, tačiau rankų nuleisti jie neketino ir paskutinę mačo minutę po Alano Andersono taškų komandas skyrė trys taškai (94:97).

Vieną baudą iš dviejų pataikęs Carmelo Anthony padidino „Knicks“ persvarą iki keturių taškų. Vėliau Jasonas Kiddas atkovojo kamuolį po netaiklaus Terrence‘o Rosso tolimo metimo ir viena taiklia bauda įtvirtino svečių pergalę.

„Raptors“ klube 35 taškus pelnęs A.Andersonas sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes, o „Knicks“ ekipai 19 taškų įmetęs Kenyonas Martinas – sezono rezultatyviausias.

„Aš tiesiog norėjau būti viskam pasiruošęs. Man atsirado galimybė išeiti į aikštelę ir žaisti. Gaila, kad taip dėl traumų, tačiau aš ja pasinaudosiu“, – teigė K.Martinas.

„Knicks“ klubas „iš žaidimo“ atakavo 54 proc. taiklumu, o „Raptors“ – 46 proc.

„Tiesiog prametėme daug laisvų metimų. Nesidalijome kamuoliu taip, kaip pastaruosiose dvejose tarpusavio rungtynėse“, – sakė A.Andersonas.

J.Valančiūnas per 31 minutę įmetė 10 taškų (5/6 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

L.Kleiza trenerio sprendimu nežaidė.

„Raptors“: Alanas Andersonas 35 (5/7 dvit., 6/11 trit., 7/8 baud.), DeMaras DeRozanas 18, Jonas Valančiūnas 10 (7 atk. kam.), Landry Fieldsas ir Kyle‘as Lowry (10 rez. perd.) po 9, Terrence‘as Rossas 5.

„Knicks“: Carmelo Anthony 37 (12/23 dvit., 2/8 trit., 7/11 baud.), Kenyonas Martinas 19 (11 atk. kam.), J.R.Smithas 14, Raymondas Feltonas ir Jasonas Kiddas po 7.