J. Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio, tačiau pergalei to neužteko

Jonas Valančiūnas buvo naudingas, tačiau jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (25/40) komanda svečiuose 88:112 (22:21, 18:28, 22:32, 26:31) turėjo pripažinti Bostono „Celtics“ (35/29) pranašumą.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 34 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, bet kartą suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

Linas Kleiza susitikimui buvo registruotas, bet nerungtyniavo.

Rungtynės buvo ypatingos „Celtics“ lyderiams Paului Pierce‘ui ir Kevinui Garnettui. Pastarasis visų laikų rezultatyviausių krepšininkų sąraše aplenkė Jerry Westą ir pakilo į 15–ąją vietą, o P.Pierce‘as aplenkė Charlesą Barkley ir pakilo 20–ąją vietą.

„Aš tiesiog čia naktimis atvykdavau, naktimis išvykdavau ir dirbau, jog sukurčiau istoriją. Kada tu aplenki tokį vaikiną kaip Charlesą Barkley, tai sako labai daug ką. Jis yra vienas geriausių visų laikų krepšininkų“, – sakė P.Pierce‘as.

DeMaras DeRozanas trečiojo kėlinio viduryje priartino „Raptors“ prie varžovų iki šešių taškų (58:64), tačiau daugiau Kanados ekipa rimtos grėsmės nekėlė.

Svečiai pralaimėjo atkarpą 4–19 ir per likusias 10 dvikovos minučių intrigos nesukūrė.

Šeimininkai metė 35 baudas ir tai yra jų sezono rekordas.

„Celtics“ ekipa nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją bei savo arenoje laimėjo dešimtą mačą iš eilės, o „Raptors“ tai buvo septinta nesėkmė iš pastarųjų devynių rungtynių.

„Raptors“: Rudy Gay 19 (7/18 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 17, Terrence‘as Rossas 13, Amiras Johnsonas ir Jonas Valančiūnas po 9, Landry Fieldsas 7.

„Celtics“: Jeffas Greenas 20 (6/12 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), Paulas Pierce‘as 15, Jasonas Terry, Kevinas Garnettas ir Jordanas Crawfordas po 12, Brandonas Bassas ir Courtney Lee po 11, Chrisas Wilcoxas 7.

nuomone

nuomone portretas
koks visiškai neprotaujantis kvailelis rašinėja striapsnių pavadinimus ? Nuo kada , per 4 -ris žaidimo kėlinius išvargti 9 -ni taškai ir 7 -ni sugriebti kamuoliai yra ...'' arti dvigubo dublio '' ? !