J. Valančiūną pakeitęs A.Barganani pataikė vos 4 metimus iš 14

Jonas Valančiūnas susitikimą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, bet rokiruotės startiniame penkete Toronto „Raptors“ (23/37) į pergalių kelią nesugrąžino.

Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose po pratęsimo 114:122 (32:23, 23:31, 19:29, 30:22, 10:18) pralaimėjo Milvokio „Bucks“ (29/28) ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Lietuvis rungtyniavo 11 minučių ir per jas pelnė 4 taškus (2/5 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

Linas Kleiza registruotas nebuvo.

J.Valančiūną startiniame penkete pakeitė Andrea Bargnani, kuris pataikė keturis metimus iš 14 ir pelnė 11 taškų. Susitikimą dėl nugaros skausmų praleido Rudy Gay.

Per ketvirtąjį kėlinį pirmaujanti komanda keitėsi devynis kartus. Jo pabaigoje Ersanas Ilyasova išvedė „Bucks“ į priekį 104:102 ir paliko varžovams šešias sekundes. Rezultatą išlygino ir pratęsimą dėjimu išplėšė Alanas Andersonas.

Jį šeimininkai pradėjo pelnydami septynis taškus be atsako ir „Raptors“ ekipa per likusias pustrečios minutes nebeatsitiesė.

Milvokio krepšininkams tai buvo trečia pergalė paeiliui.

Šiame mače išsiskyrė abiejų komandų įžaidėjai. Brandonas Jenningsas atliko 19 rezultatyvių perdavimų ir pagerino karjeros rekordą, o Kyle‘as Lowry atliko trečią trigubą dublį per savo karjerą – 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“: Alanas Andersonas 21 (7/12 dvit., 1/8 trit., 4/5 baud.), Amiras Johnsonas 19, DeMaras DeRozanas 18 (9 rez. perd.), Johnas Lucasas 16, Landry Fieldsas 15, Andrea Bargnani 11, Kyle‘as Lowry 10 (10 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Bucks“: Ersanas Ilyasova 29 (12/18 dvit., 0/3 trit., 5/5 baud., 11 atk. kam.), Monta Ellisas 23, J.J.Redickas 16, Larry Sandersas 13 (12 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 11 (19 rez. perd.), Lucas Richardas Mbah a Moute 10.