Įvartį pratęsimo pabaigoje praleidęs „Ekranas“ iškrito iš Čempionų lygos

Panevėžio "Ekranui" vėl nepavyko žengti bent vieno žingsnelio UEFA Čempionų lygoje: Lietuvos čempionus eliminavo Andriaus Šidlausko įvartis į savo vartus.

Antrajame Čempionų lygos atrankos etape panevėžiečius pranoko Helsinkio HJK klubas. Namuose rungtyniavę suomiai po pratęsimo laimėjo atsakomąsias rungtynes 2:0.

Vienintelį įvartį per pagrindinį rungtynių laiką 77 minutę pelnė HJK gynėjas Juhanis Ojala, pasižymėjęs po kampinio. Aikštę anksčiau laiko paliko po vieną abiejų ekipų futbolininką: 55 min. teisėjas raudoną kortelę parodė Helsinkio klubo puolėjui Dawda Bah, o 87 min. iš aikštės buvo išvarytas "Ekrano" žaidėjas Giedrius Tomkevičius.

"Ekranui" galimybę išmėginti laimę 11 m baudinių serijoje kainavo gynėjo A.Šidlausko įvartis į savo vartus paskutinėmis pratęsimo akimirkomis - 119 rungtynių minutę.

Pirmąsias rungtynes namuose "Ekranas" buvo laimėjęs rezultatu 1:0.

Trečiajame Čempionų lygos kvalifikacijos etape HJK komanda susitiks su Serbijos čempionais Belgrado "Partizan" futbolininkais, kurie antrą kartą įveikė Jerevano "Pyunik" 1:0 ir laimėjo dvikovą bendru rezultatu 4:1.

Šiame straipsnyje: EkranasČempionų lyga