Itin dramatišką pergalę iškovoję „Mavericks“ vejasi atkrintamąsias

Dramatišką pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Dalaso „Mavericks“ komanda (35/36), namie 109:102 (22:27, 28:21, 24:25, 23:24, 12:5) po pratęsimo palaužusi Los Andželo „Clippers“ krepšininkus (48/23).

Pagrindinio laiko pabaigoje Dalase vyko tikras trileris. Iš pradžių likus 5 sek. į priekį „Clippers“ išvedė Chrisas Paulas (97:95). Tačiau netrukus kitoje aikštės pusėje įveikęs dviejų priešininkų gynybą O.J.Mayo išlygino rezultatą (97:97).

Pergalės vos fantastiškai neišplėšė Blake‘as Griffinas. Nors O.J.Mayo po metimo „Clippers“ paliko vos 0,6 sekundės, B.Griffinas vienas greitai nuskuodė prie „Mavericks“ krepšio. Tiesa, šio manevro „nepramiegojo“ Dirkas Nowitzkis, kuris spėjo uždengti B.Griffiną nuo tikslaus perdavimo iš už galinės linijos. Nepaisant to, B.Griffinas sugebėjo pelnyti taškus, bet, teisėjų manymu, tik po pražangos puolime – atsistūmęs D.Nowitzkį.

Pratęsime „Mavericks“ įrodė savo pranašumą. Kaip ir Jutos „Jazz“, iki aštuntoje vietoje Vakaruose esančios Los Andželo „Lakers“ ekipos „Mavericks“ trūksta pergalės.

Nugalėtojams D.Nowitzkis (9 atk. kam.) pelnė 33, Vince‘as Carteris – 14, Darrenas Collisonas – 13, Brandanas Wrightas ir O.J.Mayo – po 11, Mike‘as Jamesas – 10 taškų.

Pralaimėjusiems Chrisas Paulas surinko 33, B.Griffinas (9 atk. kam.) ir Caronas Butleris – po 14, Mattas Barnesas bei Jamalas Crawfordas – po 10 taškų.

– po 14, Mattas Barnesas bei Jamalas Crawfordas – po 10 taškų.