Įtemptame „El Clasico“ mūšyje nugalėtojas nepaaiškėjo

Ispanijos „Karaliaus“ taurės pirmose pusfinalio „El Clasico“ rungtynėse savo aikštėje rungtyniavęs Madrido „Real“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su principiniais varžovais „Barcelona“.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai. Jau pačioje rungtynių pradžioje „Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique prie savo baudos aikštelės paguldė ant žemės Cristiano Ronaldo. Portugalui sėkmingai realizuoti baudos smūgį sutrukdė puiki svečių vartininko reakcija.

Neilgai trukus identiška situacija buvo prie „Real“ vartų. Baudos smūgį stojęs mušti katalonų ekipos atakų dirigentas Xavi Hernandezas pataikė į vartų skersinį.

Iki pat pertraukos abi ekipos sukūrė ne vieną pavojingą ataką, o puikių progų pasižymėti neišnaudojo „Barcelona“ gynėjas Jordi Alba ir „Real“ puolėjas Karimas Benzema.

Antrasis kėlinys Jose Mourinho prasidėjo labai nesėkmingai. Dėka tikslaus „Barcelona“ saugo Cesco Fabregaso smūgio svečiai į priekį įsiveržė 50 minutę.

Aštriau puolime žaidę svečiai sukūrė ne vieną pavojingą epizodą prie „Real“ vartų. Vieno tokio metu „Barcelona“ puolėjas Pedro Rodriguezas atsidūrė vienas prieš vartininką Diego Lopezą, tačiau nesugebėjo tiksliai nukreipti kamuolio į vartus.

81 minutę greitos kontratakos metu jaunasis „Real“ gynėjas Raphaelis Varane smūgiu galva išlygino rezultatą.

Po išlyginamojo įvarčio ekipos pradėjo žaisti kiek atsargiau, todėl iki nuaidint finaliniam teisėjo švilpukui skaičiai „Santiago Bernabeau“ stadiono švieslentėje nepasikeitė.

Atsakomosios rungtynės „Camp Nou“ stadione vyks vasario 27 d.