Italijos pirmenybių pusfinalį „Montepaschi“ pradėjo įtikinama pergale

Italijos krepšinio čempionato pusfinalį pergale pradėjo du lietuvius savo gretose turintis Sienos "Montepaschi" klubas, kuris namuose 79:58 (24:14, 22:14, 19:15, 14:15) sutriuškino Donato Motiejūno atstovaujamą Trevizo "Benetton" komandą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

28 minutes aikštelėje praleidęs Kšyštofas Lavrinovičius surinko 12 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 0/3, baudos 8/8) taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, 4 sykius suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Rimantas Kaukėnas per 25 minutes pelnė 8 (dvitaškiai 4/9, tritaškiai 0/2) taškus, atkovojo kamuolį, 2 kartus suklydo, perėmė 3 kamuolius bei 2 sykius prasižengė.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Malikas Hairstonas, kurio sąskaitoje 16 taškų.

D.Motiejūnas svečiams per 28 minutes į varžovų krepšį įmetė 4 (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 0/2, baudos 2/2) taškus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 2 kartus prasižengė.

"Benetton" klubui 14 taškų pelnė Alessandro Gentile, 11 - Devinas Smithas.

Antrosios rungtynės ketvirtadienį vėl vyks Sienos mieste.

Šiame straipsnyje: MontepaschiBenetton