Italijos lygoje lietuvių komandos iškvojo pergales

Septintą pergalę vienuoliktose Italijos elitinės krepšinio lygos (Lega Basket) rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą septyniolikos ekipų turnyre užimantis Deivido Gailiaus Bolonijos „Canadian Solar“ klubas, antradienį namuose 74:61 (18:13, 14:16, 20:15, 22:17) nugalėjęs vienuoliktojoje pozicijoje esančią Trevizo „Benetton“ (5 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę - 13 taškų, 5 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 2 klaidos bei 4 pražangos. Per 28 minutes D. Gailius pataikė 6 dvitaškius iš 10, realizavo 1 baudos metimą iš 2, tačiau visi trys tritaškiai skriejo pro šalį.

Rezultatyviau už krepšininką iš Lietuvos nugalėtojų gretose žaidė tik Petteris Koponenas (15 tšk.) ir Giuseppe Poeta (14 tšk.)

Svečių ekipoje išsiskyrė Benjaminas Ortneris (18 tšk.), Sani Bečirovičius (13 tšk.) ir Jeffas Viggiano (12 tšk.).

Šeštą pergalę vienuoliktose rungtynėse iškovojo ir į aštuntąją vietą pakilusi Pezaro „Scavolini Siviglia“ komanda su Tautvydu Lydeka savo aikštėje 72:68 (21:18, 15:23, 17:13, 19:14) įveikė septintojoje pozicijoje esančius Varezės „Cimberio“ (6/5) krepšininkus.

Lietuvis prie pergalės prisidėjo 6 taškais, 4 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu. Per 16 minučių T. Lydeka pataikė abu dvitaškius, realizavo 2 baudų metimus iš 4 bei kartą prasižengė.

19 taškų nugalėtojams pelnė Danielis Hackettas, 17 - Jumaine'as Jonesas, 15 - Richardas Hickmanas.

Pralaimėjusiems 21 tašką pelnė Rokas Stipčevičius.

Turnyre pirmauja devynis susitikimus iš vienuolikos laimėjęs Milano „EA7 Emporio Armani“ klubas, o antrojoje vietoje lieka aštuntąją pergalę iš vienuolikos galimų iškovojusi šalies čempionė Sienos „Montepaschi“ komanda be traumuotų Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus, antradienį po pratęsimo 88:86 (16:18, 27:22, 17:20, 16:16, 12:10) nugalėjusi vos penkioliktojoje pozicijoje esančius Monferato „Novipiu Casale“ (3/8) krepšininkus.