Įspūdingo D.Motiejūno žaidimo pergalei neužteko

Ketvirtąją pergalę ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono penktojo turo rungtynėse iškovojo Italijos čempionas Sienos „Montepaschi“ klubas su Rimantu Kaukėnu ir Kšyštofu Lavrinovičiumi.

Antrą vietą šešių ekipų D grupėje užimantys „Montepaschi“ krepšininkai ketvirtadienį namuose 84:73 (16:15, 16:16, 33:20, 19:22) nugalėjo penktąją nesėkmę patyrusią grupės autsaiderę Donato Motiejūno Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) komandą, kurią treniruoja Tomas Pačėsas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs R. Kaukėnas pelnė 15 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per nepilnas 28 minutes jis pataikė visus 3 tritaškius ir 3 dvitaškius iš 4.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Bo McCalebbas, 11 - Davidas Mossas, 10 - Davidas Andersenas, 9 - K. Lavrinovičius.

Per 20 žaidimo minučių puolėjas iš Lietuvos pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 4 ir realizavo 1 baudos metimą iš 2. Be to jis sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai rungtyniavęs D. Motiejūnas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 26 taškus, atkovojo 9 kamuolius, blokavo varžovo metimą, du kartus suklydo ir surinko 3 pražangas. Per 35 minutes (34:48) jis pataikė 4 tritaškius iš 7, 6 dvitaškius iš 9 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

16 taškų pralaimėjusiems pelnė Oliveris Lafayette'as, 11 - Przemyslawas Zamojskis.

Trečiąją nesėkmę penktosiose rungtynėse patyrė ir į ketvirtąją poziciją smuktelėjo Dariaus Songailos Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) klubas, savo aikštėje 66:70 (19:19, 10:25, 19:17, 18:9) nusileidęs penktąją pergalę iš eilės iškovojusiems grupės lyderiams „FC Barcelona Regal“ (Ispanija) krepšininkams.

Lietuvis šeimininkams pelnė vos 2 taškus, sugriebė 2 kamuolius ir dusyk prasižengė. Per 9 minutes (8:53) D. Songaila pataikė 1 dvitaškį iš 4.

17 taškų į svečių krepšį įmetė Lukša Andričius, 9 - Joshua Shippas, po 8 - Jamonas Lucas ir Enderas Arslanas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Erazemas Lorbekas (14 tšk.), Juanas Carlosas Navarro (12 tšk.) bei Pete Mickaelis (10 taškų).

Trečiosiose penktojo turo D grupės rungtynėse Kazanės „Uniks“ (Rusija) komanda namuose 81:51 sutriuškino Liublijanos „Union Olimpija“ (Slovėnija) ekipą:

Kazanės „Uniks“              - Liublijanos „Union Olimpija“        81:51
(18:20, 21:14, 22:5, 20:12)